استقرار استودیوی صدا و سیما در منطقه ویژه پارس جنوبی
تاريخ ارسال خبر : 28 مارس 2012 | ساعت 18:38 | کد خبر: 10046 | sv21 | چاپ این مطلب

کنگان نیوز”   مسعود نصوری صبح امروز در دیدار با استاندار بوشهر اظهار کرد: اجرای مصوبات سفر مقام معظم رهبری به عسلویه در سال گذشته از اولویت‌های کاری ما است.

وی افزود: در همین ارتباط به دستگاه‌های اجرایی اعلام کردیم آمادگی داریم با ارائه صورت وضعیت پروژه‌ها و متناسب با پیشرفت فیزیکی اعتبارات لازم در این زمینه را پرداخت کنیم.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی تصریح کرد: یکی دیگر از اولویت‌های مهم ما انجام مطالعات آمایشی در تمام پروژه‌های پارس جنوبی است که هم‌اکنون در حال انجام است.

نصوری اضافه کرد: مطالعه بندر جامع پارس شمالی نیز در حال انجام است و این بندر در زمان بهره‌برداری قابلیت پاسخگویی به نیازهای استان و بنادر را دارد.

وی گفت: تامین منابع مالی این پروژه با ماست و فرآیند تامین مالی این پروژه در حال نهایی شدن است.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی با بیان اینکه اولویت‌بندی پروژه‌های عمرانی در شهرستان و بخش عسلویه در دستور کار است خاطر نشان کرد: کمربندی کنگان به دوراهک، بیمارستان دیر، آبرسانی به شهرستان جم از جمله پروژه‌های مهمی است که منطقه ویژه وظیفه تامین اعتبار تسریع در اجرای آن را بر عهده دارد.

نصوری بیان کرد: استقرار استودیوی صدا و سیما در سازمان منطقه ویژه برای پخش زنده برنامه‌های خبری در شبکه‌های سراسری صدا و سیما در حال نهایی شدن است.

وی اضافه کرد: اعتبار ۵ میلیارد تومانی وزارت نفت برای کمک به ورزش استان بوشهر نیز به حساب تربیت بدنی استان واریز شده است.

تیمور یزدان‌شناس افزود: افتتاح و کلنگ‌زنی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر نشان از توسعه شهرستان کنگان در سال‌های اخیر دارد.

فرماندار کنگان نیز با اشاره به تعامل بین نهاد حاکمیتی استان در شهرستان کنگان و منطقه ویژه پارس جنوبی گفت: این تعامل و همکاری موجب شده تا روند فعالیت‌ها در شهرستان کناگان نیز تسریع شود.

وی بیان کرد: انتظار داریم با حمایت استاندار و مدیر عامل منطقه ویژه پارس جنوبی اعتبار ۱۰۶ میلیارد تومان سفر دولت به استان که به شهرستان کنگان اختصاص یافته نیز جذب شده و پروژه‌های مصوب با این اعتبار اجرایی شود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ