گالیانی : مسی نیوکمپ را ترک نخواهد کرد
تاريخ ارسال خبر : 4 آوریل 2012 | ساعت 15:43 | کد خبر: 10351 | sv3 | چاپ این مطلب

آدریانو گالیانی مدیر ورزشی آث میلان اعلام کرده است که بسیار خوشحال می شود که ستاره آرژانتینی بارسلونا را در ترکیب روسونری مشاهده کند، اما این امر به خاطر دل بستگی مسی به بارسا هیچ گاه محقق نخواهد شد.


  مدیر ورزشی میلان در حالی که تیمش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مصافی سخت و نفس گیر با بارسلونا داشت، اعلام کرد که :« شرایط برای حضور مسی در سن سیرو شرایط مهیا است و من به او پیشنهادی برای حضور در سن سیرو داده ام اما نباید فراموش کنیم که او هیچ گاه بارسلونا را به بهای حضور در باشگاهی دیگر ترک نخواهد کرد.»

حضور مسی در سن سیرو و برتن کردن پیراهن میلان شاید بزرگ ترین اتفاق برای روسونری باشد که امری غیر ممکن به نظر می رسد.

گالیانی در مصاحبه با موندو دپورتیوو اعلام کرد :«من همه شرایط و درخواست های مسی را برای حضور در میلان خواهم پذیرفت و برای او تمامی موانع را بر طرف خواهم ساخت اما با همه این موارد حضور او غیر ممکن به نظر می رسد. او یکی از اسطوره های تکرارنشدنی باشگاه بارسلونا است و از حضور در نیوکمپ احساس رضایت دارد. به این ترتیب به نظر می رسد او با پیراهن بارسا از فوتبال خداحافظی نماید. امیدوار هستم که تابستان امسال به ایالت کاتالان سفر کنم، اما بدون ترید هیچ گونه مذاکره ای بر سر تیاگو سیلوا با باشگاه بارسلونا نخواهم داشت. روسونری به هیچ وجه به سیلوا اجازه ترک این باشگاه را به مقصد باشگاه دیگر نخواهد داد.»

گالیانی در ادامه از احتمال حضور سیدو کیتا در سن سیرو خبر داد و اعلام کرد که ملی پوش اهل مالی بسیار امیدوار است که در تابستان امسال چالش جدیدی را آغاز نماید و در تیمی حضور داشته باشد که از قرارگیری خود در ترکیب اصلی اطمینان لازم را داشته باشد:«او می تواند برای تیم ما گزینه بسیار مناسبی باشد، اما با این حال ما بر روی هیچ گزینه ای از تیم بارسلونا بطور جدی متمرکز نشده ایم و تا تابستان صبر خواهیم کرد. ما در حال حاضر به رقابت خود با بارسلونا در لیگ قهرمانان فکر خواهیم کرد.»


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ