اطلاعیه ۲ وزارت اطلاعات:شناسایی و دستگیری ۱۵ جاسوس و تروریست
تاريخ ارسال خبر : 18 آوریل 2012 | ساعت 14:33 | کد خبر: 11212 | sv28 | چاپ این مطلب

به دنبال اطلاعیه مورخ ۹۱/۱/۲۲ این وزارتخانه در خصوص بازداشت تعدادی از جاسوسان و تروریست‌های وابسته به رژیم اشغالگر قدس،‌ بخش دیگری از اطلاعات تکمیلی را به استحضار ملت شریف ایران می رساند.

به گزارش وزارت اطلاعات، متن اطلاعیه دوم وزارت اطلاعات در خصوص شناسایی و دستگیری تروریست های وابسته به رژیم صهیونیستی بدین شرح است:

۱-در این راستا تاکنون بیش از ۱۵ نفر از عوامل عملیاتی و پشتیبانی اعم از دارندگان شناسنامه ایرانی و اتباع بیگانه دستگیر شده ‌اند.

۲-تعدادی از تروریست‌ها با مشاهده اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) بر بسیاری از جزئیات سناریوی طراحی شده توسط موساد،‌ لب به سخن گشوده و ضمن اعتراف صریح پیرامون ماموریت‌هایی که به عهده آنها گذاشته شده ابعاد دیگری از «ماموریت شیطانی» خود را بازگو نموده‌اند.

۳- از جمله ماموریت‌هایی که بازداشت شدگان به عهده داشته اند شناسایی و ترور یکی از متخصصان کشورمان بوده است که با عنایت الهی کلیه عناصر مرتبط با این ماموریت تروریستی دستگیر شده و کلیه تجهیزات همراه آنها کشف و ضبط گردیده است.

۴- بمب‌گذاری در برخی تاسیسات زیربنایی کشور،‌ ماموریت دیگر تعدادی از بازداشت شدگان بوده است که ضمن شناسایی و دستگیری هسته‌های عملیاتی آنان، محموله‌های آماده انفجار که در پوشش ابزار آلات فنی و به شکل کاملا حرفه ای ساخته شده،‌کشف و ضبط گردیده و دستگاه های ذیربط نیز در جریان مقاصد شوم دشمن صهیونیستی قرار داشته‌اند.

۵- از دیگر اطلاعات واصله،‌ آگاهی یافتن از قصد دشمن برای انجام یکی از عملیاتهای تروریستی مورد نظر در روز ۲۱ بهمن ماه سال گذشته بوده است.

انتخاب چنین روزی که بیانگر عمق دشمنی و رذالت رژیم منفور صهیونیستی نسبت به ملت شریف ایران است،‌ در چارچوب یک پروژه عملیات روانی و به منظور تحت الشعاع قرار دادن یوم الله ۲۲ بهمن،‌ راهپیمایی های سراسری و با شکوه ملت سرافراز ایران صورت گرفته بود.

۶-در خلال جمع آوری‌های گسترده اطلاعاتی که منجر به شناسایی تیم های تروریستی وابسته به رژیم صهیونیستی گردید،‌اطلاعات موثقی به دست آمد که دلالت بر بهره‌برداری نامشروع و گسترده رژیم متجاوز صهیونیست از امکانات،‌ تسهیلات،‌ پوشش ها و نمایندگی‌های دیپلماتیک مستقر در خاک تعدادی از کشورهای غربی پرمدعا می‌باشد.

مستندات رسوایی مدعیان دروغین حفظ امنیت بین الملل و حقوق بشر که در واقع  حامیان اصلی تروریزم بین الملل هستند،‌پس از رفع  محذورهای امنیتی و امنیتی افشا خواهد گردید.

همچنین یک پایگاه جاسوسی – عملیاتی در یک اقلیم همجوار شناسایی و مستندسازی گردیده است.

استقرار پرحجم سرویس موساد و بهره برداری مستقیم از آن منطقه علیه اتباع،‌ امنیت و منافع جمهوری اسلامی ایران از مجاری ذیربط پیگیری خواهد شد.

سربازان گمنام امام زمان (عج) ضمن تجدید عهد با آرمان‌های مقدس شهیدان انقلاب اسلامی و به ویژه دانشمندان شهید عرصه علم و تکنولوژی کشورمان،‌ از ملت شریف ایران مصرانه استدعا دارند در دعاهای خویش، فرزندان مجاهد، گمنام و خاموش خود را همواره مورد عنایت قرار دهند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ