پروین: دنیزلی لیگ را بایدجدی بگیرد
تاريخ ارسال خبر : 22 آوریل 2012 | ساعت 15:55 | کد خبر: 11376 | sv7 | چاپ این مطلب

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید با سردار رویانیان در جلسه‌ای بنشینم و در خصوص باشگاه و حساب کتاب‌هایی که بهم ریخته صحبت کنم.


    علی پروین در گفت‌وگویی درباره بازی روز گذشته مقابل سایپا، اظهار داشت:  پرسپولیس خیلی بد بود و دلیلش را هم نمی‌دانم چون باورم نمی‌شد که با ۴ گل به سایپا ببازیم. شاید بچه‌ها فکر می‌کنند چون دیگر شانسی برای سهمیه گرفتن ندارند، همین‌طوری در لیگ بازی کنند. ما در ۶ دقیقه ۲ گل خوردیم چون حریف را دست کم گرفتیم و واقعا آن لحظه روی صندلی چسبیده بودم.


وی ادامه داد: اگر در هر بازی گل نزنیم، راحت هم گل خواهیم خورد، اما در دیدار برابر تیم خوب و جوان سایپا گل‌های بسیار بدی خوردیم تا آمدیم تلافی کنیم که ۱۰ نفره شدیم و دیگر شاهکار شد.


پروین خاطرنشان کرد: در نیمه دوم بهتر شدیم، من نمی‌دانم اگر علی کریمی را نداشتیم باید چه کاری انجام می‌دادیم! با آمدن کریمی، محمد نوری و محمد نصرتی تیم تکانی خورد اما چه فایده داشت، گل نمی‌زدیم و راحت گل می‌خوردیم.


عضو هیئت مدیره پرسپولیس گفت: دنیزلی نباید این‌گونه حریفان را دست کم بگیرد، او باید لیگ را جدی بگیرد، چون جایگاه‌مان در جدول لیگ برتر خوب نیست. وقتی برخی‌ها از من می‌پرسند که احتمال دارد، پرسپولیس سقوط کند، تنم می‌لرزد. اگر ما در هر دیدار ۴ تا ۴ تا بخوریم عرب‌ها کیف می‌کنند، ما نباید این‌گونه حتی در فوتبالی که در آن انگیزه‌ای برای موفقیت نداریم این‌طور ناکام باشیم. باید طوری عمل کنیم که عرب‌ها حساب کار دستشان بیاید. نه اینکه به روحیه خودمان ضربه بزنیم. اگر روز پنجشنبه مقابل تراکتورسازی هم ببازیم، دیگر هیچی؛ آن‌وقت اصلا نمی‌توانیم توی تهران راه برویم چون مردم توقع دارند. البته دنیزلی این را می‌داند پس بچه‌ها باید بجنبند تا ناکامی‌ها را جبران کنند.


پروین درباره اظهارات محمد رویانیان، مبنی بر اینکه در کارها دخالت کند، گفت: باید با سردار حرف‌هایم را بزنم،‌ من که کاری اندازه نوک سوزن از دستم برآید برای پرسپولیس انجام می‌دهم اما حس می‌کنم یک مقدار حساب و کتاب‌ها به هم ریخته و باید این حساب و کتاب‌ها باشد. دیروز دیدید این بنده خدا علی کریمی چطور حرص می‌خورد و بالا و پائین می‌پرید. این یعنی یک بازیکن چه تعصبی به تیمش دارد.


وی یادآور شد: باور کنید نمی‌خواستم از شدت ناراحتی صحبتی داشته باشم، نفهمیدم چطور دقیقه ۸۷ یا ۸۶ ورزشگاه را ترک کردم اما اینقدر در کوچه و خیابان از من سؤال می‌شود و مردم ناراحتند باور کنید دل آدم کباب می‌شود. ۱۰۰ هزار نفر در بازی با الغرافه به ورزشگاه آمدند. آقایان این هواداران از ما انتظار دارند، درست است خسته‌اید و شاید انگیزه کافی را ندارید اما برای پرسپولیس مثل همیشه بجنگید تا این شکست‌های تلخ به وجود نیاید.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ