برگزاری ۶۰ ویژه‌برنامه هفته معلم در شهرستان جم
تاريخ ارسال خبر : 23 آوریل 2012 | ساعت 16:01 | کد خبر: 11416 | sv13 | چاپ این مطلب

رئیس آموزش و پرورش جم از برگزاری ۶۰ ویژه‌برنامه هفته معلم در جم خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری 60 ویژه‌برنامه هفته معلم در شهرستان جم

به گزارش خبرگزاری فارس از جم، حسین اسکندری شامگاه یکشنبه در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته مقام معلم اظهار داشت: همه باید قدرشناس معلم باشند و به ویژه افرادی که به جایی رسیده‌اند باید قدرشناس دستان نوازشگر معلم و نفس مسیحایی او باشند.

وی افزود: باید از تمام امکانات موجود استفاده کرده و به نحو مطلوب و در خور شان از فرهنگیان عزیز شهرستان جم تجلیل کرد.

رئیس آموزش و پرورش جم از رایزنی‌های لازم برای حضور سخنران از وزارتخانه در همایش هفته معلم خبر داد و خاطرنشان کرد: همایش هفته بزرگداشت مقام معلم امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

اسکندری از برگزاری ۶۰ ویژه‌برنامه هفته معلم در جم خبر داد و تصریح کرد: این برنامه‌ها در بیشتر مدارس برگزار می‌شود و از معلمان شهرستان به نحو مطلوب تجلیل می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به زمان برگزاری امتحانات در مدارس اذعان کرد: همه دست‌اندرکاران تعلیم و تربیت باید با همت و تلاش خود شرایطی فراهم آورند تا دانش‌آموزان بدون دغدغه و استرس و با خاطری آسوده در جلسه امتحان حضور پیدا کنند.

رئیس آموزش و پرورش جم از احداث ۲ کلاس درس توسط خیران جم خبر داد و گفت: انجمن اولیا و مربیان با همکاری خیرین روستای آبگرمک اقدام به ساخت دو باب کلاس درس در دبستان علامه طباطبایی کرده‌اند.

اسکندری افزود: در راستای اجرای طرح تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش و نیاز مدارس به فضاهای آموزشی و کلاس‌های درس، انجمن اولیا و مربیان روستای آبگرمک از توابع شهرستان جم با همکاری خیرین اقدام به کار خداپسندانه ساخت ۲ باب کلاس درس در دبستان علامه طباطبائی روستای مذکور کرده‌اند.

وی بیان کرد: امید است با همت و مشارکت خیرین بزرگوار شاهد آماده‌سازی هرچه زودتر این کلاس‌ها باشیم.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته مقام معلم جم نیز برنامه‌های ویژه این هفته را برشمرد.

احمد زارعی افزود: کیفیت بخشیدن به برنامه‌ها و افزایش محتوایی برنامه‌ها و همایش‌های بزرگداشت مقام معلم مهم‌ترین اولویت این نهاد در سال جاری است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ