استقلال از قهرمانی فاصله گرفت
تاريخ ارسال خبر : 28 آوریل 2012 | ساعت 3:07 | کد خبر: 11588 | sv11 | چاپ این مطلب

تیم فوتبال استقلال با توقف مقابل شهرداری تبریز از قهرمانی دور شد.


  دیدار تیم‌های استقلال و شهرداری تبریز در چارچوب هفته سی و دوم لیگ برتر از ساعت ۱۹:۱۰ در ورزشگاه آزادی در حضور ۱۵ هزار تماشاگر آغاز شد و با تساوی بدون گل به پایان رسید.

تصور می شد جدال دو تیم برای کسب ۳ امتیاز این مسابقه با توجه به در کورس بودن استقلال و خطر سقوط برای شهرداری تبریز با جذابیت دنبال شود اما بازی چنگی به دل نزد و در نهایت تلاش دو تیم حاصلی نداشت و بازی بدون گل خاتمه یافت.

قضاوت این مسابقه بر عهده تورج حق وردی بود. وی به تیموریان و پژمان منتظری از استقلال کارت زرد نشان داد.

استقلال با این تساوی ۶۰ امتیازی شد و تا حدودی شانسش برای قهرمانی این تیم کمرنگ شد. آبی پوشان با این تساوی در همان رده سوم باقی ماندند. هم اکنون سپاهان ۶۵ امتیازی و تراکتورسازی ۶۲ امتیازی در رده ‌های اول و دوم هستند. شهرداری تبریز هم با این تساوی ۳۳ امتیازی شد و در رده شانزدهم باقی ماند و در خطر سقوط باقی ماند.

بازیکنان استقلال:

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، میثم حسینی، مهدی امیرآبادی، آندرانیک تیموریان، حنیف عمران زاده ( ۴۶- اسماعیل شریفات)، خسرو حیدری، فریدون زندی، ساموئل، آرش برهانی(۷۵- محسن یوسفی)، یرکوویچ(۴۶- میلاد میداودی)

سرمربی: پرویز مظلومی

بازیکنان شهرداری تبریز:

داود نوشی صوفیانی، بهنام داداش‌وند، محمد ایران پوریان، نبی‌الله باقری‌ها، زارکوویچ، محمدرضا زینال خیری، ابوالفضل حاجی زاده، میثم بائو(۴+۹۰ جعفر بذری)، سعید دقیقی، شهرام گودرزی( ۹۰- حبیب گردانی)، رسول پیرزاده(۸۱- بهنام بیراوند)

سرمربی: بیژن عزیزی


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ