اکرمی: احمدی نژاد کم آورده و قصد تقابل با مجلس را دارد
تاريخ ارسال خبر : 30 آوریل 2012 | ساعت 18:11 | کد خبر: 11743 | sv6 | چاپ این مطلب

آقای احمدی‌نژاد به حاشیه سازی علاقه‌مند است و هر از گاهی با ایجاد حاشیه می‌خواهد ناتوانی‌های دولت در حل مشکلات مردم مانند بیکاری، گرانی و تورم را را با حاشیه سازی بپوشاند و معتقدم ایشان کم آورده‌اند.

سیدرضا اکرمی با اشاره به بخشنامه احمدی نژاد مبنی بر غیرقانونی خواندن مکاتبات رئیس مجلس با دستگاه‌های اجرایی گفت: آقای احمدی‌نژاد در این چند ماه مانده به پایان ریاست جمهوری بنای تقابل با مجلس را دارد و حاضر نیست آنچه را که بر خلاف نظر شخصی‌اش است بپذیرد.

به گزارش ایلنا، عضو جامعه روحانیت و نماینده مجلس هشتم تصریح کرد: بنده به عنوان یک نماینده نظر ایشان را در رابطه با تعریفی که از نظارت دادند به هیچ وجه قبول ندارم و به هر صورت آنچه در قانون آمده است، تفسیرش با شورای نگهبان است و نظارت به عهده مجلس شورای اسلامی است.

اکرمی افزود: به طور کلی باید بگویم که آقای رییس جمهور باید در مقابل قانون تمکین کند و این رفتار ایشان نه به نفع دولت و نه نفع نظام است.

نماینده مردم تهران در مجلس هشتم افزود: آقای احمدی‌نژاد به حاشیه سازی علاقه‌مند است و هر از گاهی با ایجاد حاشیه می‌خواهد ناتوانی‌های دولت در حل مشکلات مردم مانند بیکاری، گرانی و تورم را را با حاشیه سازی بپوشاند و معتقدم ایشان کم آورده‌اند.

وی گفت: موضوع انتصاب مرتضوی، موضوع آقای ملک‌زاده و بحثی که در رابطه با نظارت توسط آقای احمدی‌نژاد مطرح شد با هدف حاشیه سازی است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ