فکرمی‌کنم ۱۰سال دیگرمدیرعامل استقلال هستم
تاريخ ارسال خبر : 1 می 2012 | ساعت 9:11 | کد خبر: 11842 | sv4 | چاپ این مطلب

مدیر عامل باشگاه استقلال با بیان اینکه اتفاقات اخیر تاثیری در انگیزه‌اش برای کار کردن در این باشگاه ایجاد نکرده است، گفت: بینش من این است که باید ۱۰ سال دیگر در استقلال بمانم. به همین خاطر پس از این اتفاقات با تمام قدرت به کارم ادامه می‌دهم.


   به گزارش خبرنگار مهر، علی فتح الله زاده که در حاشیه تمرین عصر دوشنبه استقلال با خبرنگاران گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب به شرایط تیم فوتبال این باشگاه برای بازی روز چهارشنبه برابر الریان قطر اشاره کرد و گفت: خوشبختانه شرایط تیم پس از اتفاقات اخیر بهتر شده و بازیکنان با انگیزه بیشتری در تمرینات حضور پیدا کردند و برای رسیدن به سه امتیاز این دیدار شرایط خوبی دارند.


وی با بیان اینکه مشکلات روزهای اخیر را پشت سرگذاشته اند خاطرنشان کرد: بازیکنان استقلال هم قسم شده اند در دیدار برابر الریان به پیروزی برسند تا راه صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا هموار شود. البته در این راه نیاز به همراهی و حمایت تماشاگران داریم که از آنها درخواست می کنم روز چهارشنبه ورزشگاه آزادی را لبریز از حضورشان کنند چرا که این بازیکنان از نظر روحی و روانی نیازمند حمایت تماشاگران هستند.


مدیر عامل باشگاه استقلال با بیان اینکه اعضای کادر فنی تلاششان را برای موفقیت این تیم انجام داده اند در مورد احتمال برکناری مظلومی در صورت باخت به الریان گفت: نباید بی انصاف باشیم. کادر فنی و بازیکنان ما تمام تلاششان را برای موفقیت استقلال انجام دادند و در جام حذفی قهرمان شدند و در لیگ هم نهایتا سوم می شوند. ما تنها تیمی هستیم که در دو جام سهمیه آسیا را گرفته ایم که این به خاطر تلاش کادر فنی است.


 


وی در مورد آینده پرویز مظلومی خاطرنشان کرد: هنوز چند بازی دیگر باقی مانده است. باید این بازیها تمام شود تا بعد از آن بنشینیم و در مورد آینده صحبت کنم. ما برای جذب بازیکن وقت کم داریم اما برای مربی وقت زیاد است. البته اعتقاد دارم تیم ما بازیکنان خوبی دارد که همه از بهترین های فوتبال ایران هستند. بنابراین برای فصل آینده همه این بازیکنان را حفظ می کنیم و تنها ۳ تا ۴ بازیکن را اضافه می کنیم و در فصل نقل و انتقالات هم خیلی وارد مسائل حاشیه ای نمی شویم.


علی فتح الله زاده در پاسخ به این پرسش که آیا فصل آینده مدیرعامل باشگاه استقلال خواهید بود گفت: من این مسائل را به فراموشی سپرده ام و به گونه ای کار می کنم که خودم فکر می کنم ۱۰ سال دیگر مدیرعامل استقلال هستم. با این بینش به کارم ادامه می دهم و مسائل حاشیه ای روزهای اخیر را به فراموشی سپرده ام.


مدیر عامل باشگاه استقلال البته از برنامه هایش برای فصل آینده این تیم نیز سخن گفت و افزود: با تقویت تیم می خواهیم فصل آینده اگر قهرمان آسیا نشدیم حتما فینالیست باشیم. من تا به حال روی هیچ گزینه مربیگری تمرکز نکرده ام و مذاکره با آقای مظلومی را هم به پایان مسابقات موکول کرده ایم اما هدفمان این است که فصل آینده در آسیا فینالیست شویم.


فتح الله زاده که معتقد است بازیکنان استقلال چک های او را برگشت نخواهند زد و هنوز چکی برگشت نخورده است، در پاسخ به این پرسش که اگر مشکلات مالی حل نشود آیا این بازیکنان در استقلال خواهند ماند گفت: اینها بازیکنان باغیرتی هستند که چک های من را برگشت نمی زنند. من کارخانه صدور چک دارم و نمی دانم کدام چکم برگشت خورده است! با این حال امیدوارم مشکلات مالی حل شود.


مدیر عامل استقلال با اشاره به شکایت رینالدو به فیفا به خاطر طلبی که از باشگاه استقلال داشته است گفت: فیفا در نامه ای که برای باشگاه استقلال فرستاده ما را تهدید به کسر امتیاز و حذف از لیگ قهرمانان آسیا کرده است که البته مشکلی در این زمینه وجود ندارد و سعی می کنیم که در مهلت تعیین شده که یک هفته است این پول را پرداخت خواهیم کرد.


علی فتح الله زاده در پایان با بیان اینکه همه هواداران استقلال و پرسپولیس باید در دیدارهای سه شنبه و چهارشنبه از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا حمایت کنند خاطرنشان کرد: خود من به ورزشگاه آزادی خواهم رفت تا پرسپولیس را تشویق کنم و از هواداران استقلال هم می خواهم که به ورزشگاه بیایند و نماینده ایران را حمایت کنند.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ