رسولی‌نژاد: امروز برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه آزادی می‌روم
تاريخ ارسال خبر : 1 می 2012 | ساعت 11:57 | کد خبر: 11864 | sv2 | چاپ این مطلب

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت که قصد دارد امروز برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه آزادی برود.

خبرگزاری فارس: رسولی‌نژاد: امروز برای تشویق پرسپولیس به ورزشگاه آزادی می‌روم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان، احمد رسولی‌نژاد گفت: همانگونه که بارها تاکید کرده‌ام، حضور پرسپولیس، استقلال و سپاهان در آسیا صرفا در قالب یک تیم باشگاهی نیست و برای همه مردم ایران اهمیت دارد. با وجود مشغله فراوانی که دارم در ورزشگاه آزادی حضور خواهم یافت تا همگام با خیل عظیم هواداران پرسپولیس و استقلال، تیم پرسپولیس که در حقیقت نماینده فوتبال ایران است را برابر الهلال تشویق کنم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال ادامه داد: همه می‌دانند که بازی پرسپولیس و الهلال بسیار حساس است و پیروزی در این دیدار برای تعیین سرنوشت گروه اهمیت فراوانی دارد و باعث می‌شود پرسپولیس به عنوان تیم اول صعود کند و در مرحله بعد شرایط بسیار مطلوب‌تری داشته باشد.

معاون حقوقی وزارت ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: درخواست من از همه هواداران خوب استقلال و پرسپولیس این است که با حضور در ورزشگاه آزادی به صورت یکپارچه و یکدل نماینده فوتبال کشورمان را حمایت کنند. چراکه بحث ملی و برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران مطرح است و همه باید کمک کنیم تا نماینده کشورمان با شایستگی به مرحله بعد صعود کند.

 

به گزارش فارس پرسپولیس از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه آزادی میزبان الهلال عربستان است و سپاهان از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در امارات رودرروی النصر قرار می‌گیرد. فردا نیز از ساعت ۱۹:۲۰ استقلال در ورزشگاه آزادی الریان قطر را پیش‌رو خواهد داشت.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ