ترک تمرین اعتراض به مدیریت باشگاه بود
تاريخ ارسال خبر : 12 می 2012 | ساعت 16:30 | کد خبر: 12788 | sv2 | چاپ این مطلب

مربی تیم فوتبال استقلال دلیل ترک تمرین از سوی بازیکنان این تیم را مشکلات مالی و عدم حضور مدیریت تیم در دیدار پایانی لیگ دانست.


آتیلا حجازی گفت:امروز وقتی در تمرین تیم حاضر شدیم بازیکنان اعلام کردند که حاضر به تمرین نیستند.

وی درخصوص دلیل ترک تمرین از سوی بازیکنان ادامه داد:در تیم ما مشکلات مالی زیادی وجود دارد و بازیکنان از این وضعیت به شدت گله مند بودند.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: بازیکنان از مدیریت تیم گله مند بودند که چرا در بازی روز گذشته به ورزشگاه نیامد و اینکه حتی چرا در تمرین امروز حاضر نشد تا از آنها تشکر کند.

وی تصریح کرد: باشگاه وبازیکنان نسبت به هم یکسری تعهد دارند که بطورحتم زمانی که تعهدات انجام نشود، چنین مشکلاتی به وجود می آید.

وی اظهار داشت: بازیکنان ما در طول فصل نتایج خوبی کسب و برای تیم بی اندازه زحمت کشیدند و به طور حتم بی دلیل چنین تصمیمی را نگرفته اند.

حجازی خاطرنشان کرد:دیدار با نسف قارشی برای ما اهمیت فراوانی دارد و ای کاش این مشکلات در تیم ما وجود نداشت.

مربی تیم فوتبال استقلال تهران درخصوص انتظارات بازیکنان از مدیریت تیم، گفت:طبق گفته بازیکنان توقع آنها شنیدن خسته نباشید از مدیران و حمایت مالی بوده است.

وی درخصوص اینکه بعضی از پیشکسوتان هیات مدیره را مقصرمی دانند، خاطرنشان کرد:از بحث های مدیریتی بی اطلاع هستم و به همین دلیل نمی توانم در این خصوص اظهار نظر کنم.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ