حضور یک بازیکن دورگه جدید در تیم ملی
تاريخ ارسال خبر : 14 می 2012 | ساعت 23:51 | کد خبر: 13082 | sv2 | چاپ این مطلب

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از حضور یک دورگه دیگر در اردوی تیم ملی خبر داد.


 کارلوس کی‌روش پس از تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط تیم ملی و برگزاری تمرین با ۱۳ بازیکن، گفت: اردوی خود را با حضور بازیکنانی که دعوت کردیم، آغاز کردیم و از این به بعد همه تمرکزمان برای بازی مقابل ازبکستان و قطر است.


 وی افزود: اگر با ۱۳ بازیکن تمرین کردیم، به این دلیل است که حاج صفی دیر به ما رسید ولی بازیکنان دیگر و لژیونرها در چند روز دیگر به اردو می‌پیوندند و توقعم این است که تا ۱۷ می همه بازیکنان در اردو حضور داشته باشند.


 کی‌روش در پاسخ به این سؤال که تیم ملی چه زمانی به ترکیه می‌‌رود و آیا بازی تدارکاتی در ترکیه قطعی شده یا خیر، تصریح کرد: روز ۱۶ می بعد از اتمام لیگ قهرمانان آسیا بقیه اسامی تیم ملی را اعلام می‌کنیم و آنها یک روز بعد به ما ملحق می‌شوند و در روز ۲۱ می تهران را به مقصد استانبول ترک می‌‌کنیم. در ترکیه یک بازی دوستانه مقابل آلبانی انجام می‌دهیم. قرار بود ۱۹ می یک بازی در تهران داشته باشیم که متاسفانه این بازی لغو شد و جایگزینی هم برای آن انتخاب نکردیم.


 سرمربی پرتغالی تیم ملی درباره اینکه غیبت لژیونرها در تمرین با بازیکنان فعلی ناهماهنگی ایجاد نمی‌کند، گفت: ما با خلعتبری صحبت کردیم که زودتر به اردو ملحق شود، هادی عقیلی نیز ۱۷ می به جمع ما اضافه می‌شود و نکونام هم به زودی به تهران می‌آید. بازیکن دیگری هم که در اردوی ترکیه به ما ملحق می‌شود، امید نظری است که از سوئد مستقیم به ترکیه می‌آید.


 وی در پاسخ به این سؤال که پیش از این اعلام شده بود که بازیکنان دورگه دیگری از جمله قوچانی‌نژاد به تیم ملی ملحق می‌شود، اظهار داشت:‌ در حال حاضر تنها بازیکنی که در اردوی ترکیه به ما ملحق می‌شود امید نظری است.


 کی‌روش درباره تیم‌های همگروه ایران، گفت: گروه سختی داریم. ایران، قطر، کره جنوبی و ازبکستان کار سختی دارند و اگر صعود به جام جهانی را می‌خواهیم باید تمام سعی و تلاش خود را انجام دهیم. اولین هدف ما ازبکستان است و بازی به بازی برنامه‌ریزی خود را در مورد هر تیم انجام می‌دهیم. مطمئن باشید این بار که با قطر بازی کنیم داستان دیگری است و چون می‌خواهیم به جام جهانی صعود کنیم محکم‌تر بازی می‌کنیم.


 کی‌روش تاکید کرد:‌ انتظار دارم تمام بازیکنان تیم ملی حتی آنهایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند، زودتر به اردو ملحق شوند تا با تیم کامل‌تری به ترکیه برویم. حالا همه آرزو دارند که تیم ملی به جام جهانی صعود کند و چیزی شیرین‌تر از این نیست که تیم ملی کشور به جام جهانی برود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ