فیلمبرداری ۵۰ دقیقه‌ای نیروی دریایی سپاه از ناو هواپیمابر آمریکا
تاريخ ارسال خبر : 19 می 2012 | ساعت 22:30 | کد خبر: 13543 | sv7 | چاپ این مطلب

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: نیروهای منطقه دوم دریایی ۵۰ دقیقه از ناو هواپیمابر آمریکا فیلمبرداری کردند.

به گزارش مهر، سردار علی رزمجو ظهر شنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: نیروهای مسلح بر اساس آموخته‌های خود در زمان دفاع مقدس به دستاوردهای بسیار خوبی دست یافته‌اند و در عرصه نظامی هر روز آماده تر از گذشته می‌شوند.

وی با اشاره به فیلمبرداری ۵۰ دقیقه‌ای نیروهای منطقه دوم دریایی سپاه از فاصله ۵۰۰ متری ناو هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس، عنوان کرد: رزمندگان سپاه با انجام این فیلمبرداری بخشی از اقتدار و عظمت خود را به نمایش گذاشتند.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه اضافه کرد: نیروهای مسلح کشورمان هیچ ترسی از تهدیدات و تجهیزات نظامی آمریکا ندارند و با سلاح تقوا و ایمان در برابر همه تهدیدات مقاومت خواهند کرد.

وی به سالروز فتح خرمشهر اشاره کرد و ادامه داد: اقتدار نظامی و سیاسی جمهوری ایران در فتح خرمشهر ثابت شد به نحوی که بسیاری از محاسبات غرب و کشورهای استکبار و استعمار را به هم ریخت.

سردار رزمجو به اقتدار نظامی ایران در سطح بین‌الملل اشاره کرد و افزود: فتح خرمشهر بار دیگر اقتدار نظامی ایران را نشان داد و همه جهانیان را به حیرت واداشت.

وی به حیرت‌زدگی افکار جهانیان در فتح خرمشهر اشاره کرد و بیان داشت: فتح خرمشهر دیدگاه جهانیان را نسبت به ایران تغییر داد و موتور جنگی دنیا و کشور عراق در این عملیات پیاده شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه به نقش ایمان و تقوا در فتح خرمشهر اشاره کرد و ادامه داد: عزم ملی در فتح خرمشهر بسیار تاثیرگذار بود و این عملیات با تکیه بر معنویت رزمندگان ستون فقرات استکبار را شکست.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ