شنبه جلسه استاندار گیلان با ساکت برگزار می‌شود
تاريخ ارسال خبر : 23 می 2012 | ساعت 20:22 | کد خبر: 13841 | sv2 | چاپ این مطلب

مدیر روابط عمومی داماش گیلان گفت: مدیرعامل پیشین سپاهان شنبه آینده برای خرید امتیاز باشگاه داماش با مسئولان و استاندار گیلان جلسه خواهد داشت.


 مجتبی پوربخش مدیرروابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان با تکذیب شایعات مختلف در مورد واگذاری امتیاز باشگاه داماش گیلان خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات فوتبال گیلان درخواست‌های متعددی برای خرید امتیاز باشگاه داماش گیلان داشتند که آنها را مورد بررسی قرار داده و در نهایت پیشنهاد باشگاه فولاد ماهان که جدی‌ترین پیشنهاد بود را تایید کرد و احتمال واگذاری داماش به این مجموعه زیاد است.

 

 وی افزود: قرار است روز شنبه آینده جلسه‌ای با حضور استاندار گیلان، مدیر کل ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال گیلان و محمد رضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد ماهان برگزار و این پیشنهاد به طور دقیق بررسی و تعیین تکلیف شود.

 

 پوربخش تاکید کرد: از امیر عابدینی مدیرعامل زحمتکش داماش گیلان که در حال رایزنی برای جذب اسپانسرهای مختلف است تا بتواند داماش گیلان را همچنان سرپا نگه‌ دارد حمایت می‌کنیم و در صورتی که ایشان بتواند اسپانسری برای پرداخت هزینه‌های باشگاه داماش تامین کند اولویت واگذاری باشگاه داماش با ایشان است.

 

 روابط عمومی هیات فوتبال گیلان همچنین شایعاتی همانند تبدیل نام داماش گیلان به استقلال رشت و سرمربیگری امیر قلعه‌نویی در این تیم را تکذیب کرد.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ