پرسپولیسی‌ها بدنسازی کردند
تاريخ ارسال خبر : 18 ژوئن 2012 | ساعت 12:54 | کد خبر: 15232 | sv6 | چاپ این مطلب

سومین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز برگزار شد.


 سومین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۹:۳۰ صبح امروز در ورزشگاه درفشی‌فر و پشت درهای بسته برگزار شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس که همان ۱۰ نفر تمرینات روز گذشته بودند به بدنسازی‌ زیر نظر چیذری مربی بدنساز پرسپولیس پرداختند.


 * زارع قائم مقام باشگاه با لباس ورزشی در تمرین امروز حضور پیدا کرد. وی ابتدا در جلسه‌ای با بازیکنان شرکت کرد و عید مبعث را تبریک گفت. در مرحله بعدی نیز به دیدار ۶ خبرنگار حاضر در تمرین پرسپولیس آمد و ضمن تبریک عید مبعث از زحمات خبرنگاران تقدیر و تشکر کرد.


 زارع در جمع خبرنگاران گفت: ‌رسالت خبرنگاری نوشتن اخبار صحیح است. انتظار نداریم همیشه از ما تعریف و تمجید کنید و دوست داریم هرچه اتفاق افتاده را به اطلاع هواداران برسانید. در گرما و سرما شما یار پرسپولیس بوده‌اید و هیچوقت نمی‌شود زحمات شما را نادیده گرفت. من از طرف باشگاه پرسپولیس به شما خسته نباشید می‌گویم.


 وی همچنین در خصوص جذب بازیکنان جدید مانند کریم انصاری فرد، گفت: روش مدیرعامل پرسپولیس این است که با چراغ خاموش در فصل نقل و انتقالات حرکت کند و می‌بینید که با خبرهای خوش هواداران را شاد می‌کند. هواداران ما دیگر نباید ناراحت باشند.


 * ۱۰۰ هوادار پشت درهای بسته در تمرین امروز حضور داشتند و با آوردن پلاکاردی که روی آن نوشته بود «سردار کل ایران از تو سپاسگزاریم» از خریدهای پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات تشکر می‌کردند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ