مسیر بزرگراه گناوه به برازجان مجددا بررسی می‌شود
تاريخ ارسال خبر : 23 ژوئن 2012 | ساعت 11:12 | کد خبر: 15497 | sv18 | چاپ این مطلب

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مسیر بزرگراه گناوه به برازجان مجددا بررسی می‌شود.

خبرگزاری فارس: مسیر بزرگراه گناوه به برازجان مجددا بررسی می‌شود

حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد در نشست با مردم و مسئولان آبپخش اظهار داشت: خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی اهمیت و ارزش زیادی دارد و هیچ مسئولی نباید در این مسیر کوتاهی کند.

وی افزود: دشتستان به عنوان یک شهرستان بزرگ و تاثیرگذار در استان و کشور شناخته می‌شود و همه باید در راستای رشد و بالندگی این شهرستان اهتمام ورزیم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بزرگراه گناوه به برازجان و حساسیت مردم آبپخش به این موضوع خاطرنشان کرد: بارها اعلام کرده‌ام و اعتقادم بر این است که باید مردم به حق خود برسند و از حقوق حقه مردم دفاع خواهم کرد.

موسوی‌نژاد بر پیگیری مسئله تاکید کرد و ادامه داد: انتقال بزرگراه نیاز به بررسی ویژه دارد و ما باید با کارشناسی دقیق جلو اختلافات را بگیریم.

وی بر لزوم بررسی مجدد مسیر بزرگراه گناوه به برازجان تاکید و بیان کرد: با رایزنی با مسئولان استانی و کشوری و با حضور کارشناسان خبره، مسیر رفت و برگشت این بزرگراه مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

شهردار آبپخش نیز اظهار داشت: آبپخش دارای موقعیت استراتژیک و مهمی است و باید وضعیت این شهر به طور ویژه رسیدگی شود.

سید محمود موسوی افزود: مسیر فعلی رفت و برگشت برازجان به گناوه از شهر آب‌پخش می‌گذرد و خواسته مردم و مسئولان این شهر این است که حداقل یکی از مسیرهای رفت و برگشت حفظ شود.

وی اذعان داشت: مسئولان نباید تصمیمات غیرکارشناسانه بگیرند و انتظار داریم بر اساس اعلام کارشناسان، تصمیم‌گیری شود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ