- Assalouyeh News – پایگاه خبری شهرستان عسلویه - http://assalouyehnews.com -

کریمی: باید فصل گذشته را جبران کنیم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه می‌دانند در فصل گذشته چه بدشانسی‌هایی گریبانگیر ما شد و امسال باید جبران کنیم.


علی کریمی پیش از تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: بسیار خوشحالم که مجددا پیراهن شماره ۸ پرسپولیس را بر تن کرده‌ام. امیدوارم پس از اتفاقاتی که سال گذشته برای پرسپولیس افتاد امسال سالی خوب و موفق را پشت سر بگذارم. همه می‌دانند در فصل گذشته چه بدشانسی‌هایی گریبانگیر ما شد که امسال باید تلافی کنیم.

وی در خصوص سرمربی جدید پرسپولیس عنوان کرد: بازیکنان در جریان این مسائل نیستند ولی طبیعتا تا دو روز آینده همه چیز مشخص خواهد شد. امیدوارم بهترین تصمیم‌ گرفته شود.

کریمی ادامه داد: تا بازی‌ها یک ماه دیگر مانده و باید این شرایط خاص را پشت سر بگذاریم. آقای دنیزلی زحمات زیادی برای ما کشید اما به دلیل مشکلاتی که داشت استعفا داد. برای دنیزلی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم مشکلات او به زودی حل شود. اتفاقی که ناخواسته است و طبیعتا مسئولان باشگاه مجبور شدند تصمیمی مبنی بر تغییر کادر فنی بگیرند.

کریمی خاطرنشان کرد: ‌همه ما به دنبال این هستیم تا در زمین همه چیز را ثابت کنیم. کارمان بسیار سخت است و با وجود بازیکنان خوب باید تلاش‌مان را در فصل جدید صدبرابر کنیم. امیدوارم تک تک این هواداران از ما حمایت کنند.