پرداخت ۵٫۵ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی کمیته امداد آبپخش
تاريخ ارسال خبر : 28 ژوئن 2012 | ساعت 10:13 | کد خبر: 15800 | sv5 | چاپ این مطلب

رئیس کمیته امداد امام خمینی آبپخش گفت: بیش از ۵٫۵ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی برای ۱۳۶ خانوار زیر پوشش کمیته امداد آبپخش پرداخت شد.

خبرگزاری فارس: پرداخت 5.5 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی کمیته امداد آبپخش

به گزارش ” عسلویه نیوز” علی‌اکبر جوکار شامگاه چهارشنبه در نشست مددجویان اظهار داشت: کارآفرینی و اشتغال از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که دولت خدمتگزار به آن توجه داشته و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در سراسر کشور برای تسهیل و بهبود این روند تلاش می‌کنند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی‌ (ره) آبپخش خاطرنشان کرد: بیکاری یکی از معضلات مهم اجتماعی است و با توسعه اشتغال و اشتغال‌آفرینی می‌توانیم از این معضل اجتماعی که آثار سوء فراوانی بر جامعه می‌گذارد، جلوگیری کنیم.

جوکار در همین راستا اذعان کرد: کمیته امداد امام خمینی در قالب سیاست‌های حمایتی خود کارآفرینی و توسعه اشتغال را در دستور کار خویش قرار داده و از این طریق برای رفع نیاز و رفع مشکلات مالی افراد زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی  کوشیده است.

وی اضافه کرد: پرداخت تسهیلات کارآفرینی یکی از مهم‌ترین شیوه‌ها و راهکارهای کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه اشتغال است و در این زمینه در سال گذشته فعالیتی بسیار خوب داشته و تلاش خود را برای بهبود عملکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) آبپخش در سال جاری به کار گرفته‌ایم.

این مسئول مشاغل خانگی را یکی از عرصه‌های اشتغال‌آفرینی کمیته امداد امام خمینی (ره) دانست و بیان کرد: در سال گذشته شاهد پرداخت ۱۳۶ مورد وام اشتغال خانگی به مبلغ ۵ هزار و ۵۱۰ میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی پرداخت کرده‌ایم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آبپخش با اشاره به پرداخت وام قرض‌الحسنه مشاغل کمیته امداد امام خمینی (ره) در آبپخش عنوان کرد: پرداخت ۱۰۰ فقره وام با اعتبار بالغ بر ۶ هزار و ۵۳۳ میلیون ریال از دیگر اقدامات کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه اشتغال‌آفرینی است.

جوکار با اشاره به پرداخت ۳۵ مورد تسهیلات کارانگیزی یادآور شد: پرداخت تسهیلات کارانگیزی یکی از رویکردهای کمیته امداد امام خمینی (ره) است و شاهد پرداخت ۳۵۰ میلیون ریال تسهیلات کارآفرینی در این زمینه بوده‌ایم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آبپخش با اشاره به پرداخت یک‌هزار و ۸۴۰ میلیون ریال تسهیلات خودکفایی منابع امدادی اذعان کرد: در زمینه تسهیلات خودکفایی امدادی شاهد بهره‌مندی ۲۱ نفر از این تسهیلات بوده‌ایم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ