درگیری درفرودگاه سرمربی پرسپولیس را فراری داد
تاريخ ارسال خبر : 4 جولای 2012 | ساعت 14:53 | کد خبر: 16209 | sv14 | چاپ این مطلب

برخی از هواداران با پلاکاردهایی که به زبان فارسی و انگلیسی نوشته شده بود، به استقبال خوزه مانوئل در فرودگاه رفتند.


خوزه مانوئل، سرمربی پرتغالی تیم پرسپولیس بعد از حرف و حدیث‌های فراوان بالاخره ساعت ۲:۳۰ بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد ایران شد. که حاشیه‌های حضور این مربی پرتغالی را می‌خوانیم.


* حدود ۱۰۰ هوادار با در دست داشتن دسته گل‌ و پلاکاردهای خوش‌آمدگویی که به ۲ زبان فارسی و انگلیسی نوشته شده بود به استقبال از خوزه مانوئل رفتند.


* در کنار لیدرهای پرسپولیس برخی از هواداران نیز با  پوشیدن کاورهایی که بر روی آن نوشته بود طوفان سرخ کامل شد، در انتظار سرمربی پرتغالی سرخ‌پوشان بودند.


* برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز برای استقبال از خوزه مانوئل به فرودگاه امام(ره) رفتند.


* حدود ۲۰ خبرنگار تصویری و نوشتاری و عکاس ورود خوزه مانوئل به ایران را با حضور در فرودگاه مهرآباد تحت پوشش خبری قرار دادند.


* نکته جالب این بود که خوزه مانوئل ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد وارد ایران شد. وی ابتدا به قسمت CIP فرودگاه رفت و سپس خود را آماده کرد از پله‌های فرودگاه پایین بیاید اما این مربی هنگامی که قصد پایین آمدن را داشت ناگهان در اتفاقی عجیب درگیری شدیدی بین عکاسان و ماموران حراست فرودگاه امام خمینی پیش آمد که باعث تعجب خوزه مانوئل شد. سپس این مربی سریعا مسیر خود را عوض کرد و دوباره به سالن بالا برگشت. پس از گذشت ساعاتی خوزه مانوئل از درب دیگری از فرودگاه خارج و به محل اسکانش برده شد.


* ۲ دستیار خارجی خوزه مانوئل نیز همراه او به ایران آمده بودند.


* خوزه مانوئل قرار است امروز در جلسه‌ای با مسئولان باشگاه پرسپولیس شرکت کند.


 این مربی با عقد قرارداد دو ساله سکان هدایت قرمزپوشان را برعهده گرفته است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ