ماجرای امتحان ۲۳ساعته از دانشجویان!
تاريخ ارسال خبر : 6 جولای 2012 | ساعت 12:51 | کد خبر: 16322 | sv2 | چاپ این مطلب

یک استاد دانشگاه مست روسی دانشجویانش را به مدت ۲۳ ساعت در یک جلسه امتحان شفاهی در دانشگاه “کازان” در مرکز روسیه، نگه داشت.

به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، راوستوری به نقل از ریانووستی نوشت: یک استاد دانشگاه کازان روسیه که گفته می‌شود در حالت مستی سر کلاس حاضر شده بود، دانشجویانش را به مدت ۲۳ ساعت در یک جلسه امتحان شفاهی در دانشگاه “کازان” در مرکز روسیه، نگه داشت. این استاد دانشگاه که دانشجویانش می‌گویند بوی تعفن الکل از وی بلند بوده است، از ساعت ۱۰ صبح ۲۶ ژوئن تا ۹ صبح روز بعد، دانشجویان را سر کلاس نگه داشته بود.

بنابراین گزارش، این استاد دانشگاه که “لاندیش زاریپوا” نام دارد، امتحان را در حالت عادی شروع کرد اما امتحان بیش از حد به طول انجامید و به گفته دانشجویان، رفتار استاد نیز رو به نامنظم شدن گذاشته بود.

به گفته یکی از دانشجویان، زاریپوا به اتاقی دیگر می‌رفت، مشروب می‌خورد و سپس باز می‌گشت و از شغل خود حرف می‌زد. در تمام مدت، دانشجویان خسته مجبور بودند روی صندلی‌های خود بنشینند.

در روسیه، دانشجویان باید به سوالات اساتید خود به گونه‌ای جواب دهند که استاد راضی شود. رئیس دانشگاه کازان مدعی شده است که چنین امتحاناتی عادی است و استاد مزبور نیز مست نبوده است. وی مدعی شده که اگر این استاد را مست دیده بود، فورا اخراجش می‌کرد.

ریانووستی گزارش داده است که سوءمصرف الکل در روسیه مشکلی جدی است و هر روسی به طور متوسط چند گالون مشروب در سال مصرف می‌کند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ