تصاویر/پشت صحنه هوش سیاه
تاريخ ارسال خبر : 6 جولای 2012 | ساعت 13:58 | کد خبر: 16373 | sv74 | چاپ این مطلب

«حسین یاری» جلوی دوربین مسعود آب پرور در مجموعه تلویزیونی «هوش سیاه ۲ » رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، تصویربرداری تازه‌ترین سریال مسعود آب‌پرور همچنان در لوکیشن زندان واقع در دهکده مقاومت ادامه دارد.

طبق برنامه‌ریزی تصویربرداری این مجموعه که از ابتدای خردادماه آغاز شده‌ تا دو هفته دیگر در لوکیشن زندان ادامه خواهد داشت و تا ۷ ماه دیگر به پایان می‌رسد. این روزها هم‌زمان با پیشرفت تصویربرداری، تدوین سریال توسط بهرام آب‌پرور آغاز شده‌است.

ترکیب بازیگران این مجموعه تلویزیونی که تا به امروز حداقل تغییر را داشته‌است با حضور حسین یاری مقابل دوربین کامل‌تر شد. یاری در سری نخست این مجموعه هم در مقابل کیکاووس یاکیده ایفای یکی از نقش‌های اصلی را برعهده داشت.

مجموعه تلویزونی «هوش سیاه۲» محصول سیمافیلم است و به کارگردانی مسعود آب‌پرور و تهیه‌کنندگی سیدمرتضی فاطمی مقابل دوربین رفته است. نگارش فیلمنامه این مجموعه را همچون سری اول، آرش قادری برعهده دارد. در این مجموعه ایفای دو نقش اصلی همچنان برعهده حسین یاری و کیکاوس یاکیده است و بازیگران دیگری چون حسین سحرخیز، کیهان ملکی، حمید ابراهیمی، امیررضا دلاوری، سپهر گودرزی، پرویز سیرتی، میثاق جمشیدی، سعید دولتی، حسن خوانساری، کاظم هژیرآزاد، زهرا سعیدی و… ایفای سایر نقش‌ها را برعهده دارند.

در این مجموعه خسرو نصیری‌خواه برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان است. مدیریت تصویر و صدا هم به ترتیب برعهده حسن کریمی و اصغر آبگون خواهد بود. سایر عوامل مجموعه عبارتند از: مرتضی مظفری؛ صدابردار، حسین مجد؛ طراح صحنه و لباس و علی اسماعیلی دستیار صحنه، نوید فرح‌مرزی؛ طراح گریم، شیدا باسمچی؛ منشی صحنه، علی رضایی؛ مدیر تدارکات و عبدلله شهباززاده؛ مدیر تولید.

پوستر مجموعه هوش سیاه

 

کارگردان مجموعه هوش سیاه

کارگردان مجموعه هوش سیاه

مجموعه هوش سیاه


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ