هفت تیر کشی در یک مناظره زنده ی تلویزیونی
تاريخ ارسال خبر : 7 جولای 2012 | ساعت 21:53 | کد خبر: 16415 | sv5 | چاپ این مطلب

محمد شوابکه ـ نماینده پارلمان اردن ـ تماشاگران برنامه تلویزیونی و حاضران استودیو را غافلگیر و شگفت زده کرد و به طرف مقابل خود در مناظره هفت تیر کشید.

 

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، طرف مقابل این نماینده هفت تیر کش، منصور مراد نماینده سابق همین پارلمان بود که در برنامه پنجشنبه شب، شب جمعه ۵ و۶ ژوئیه ۲۰۱۲ در برنامه مشترک تلویزیونی در برابر محمد شوابکه حضور داشت.

 

نماینده پارلمان اردن به خبرگزاری اردنی «جراسا نیوز» درباره ی این رویداد گفت: درست است که من به منصور مراد حمله کردم ولی او به رژیم اردن و شخصیت هایش حمله کرد و آن ها را عناصری مفسد و انگل صفت برشمرد.

 

شوابکه افزود: من در برنامه تلویزیون «جوسات» که محور بحث آن افزایش نشاط و فعالیت سیاسی در اردن بوده است و نقش پارلمان را به تبادل نظر می گذاشت، ناگاه با تهاجم شدید منصور مراد علیه نظام و نهادهای حکومتی اردن مواجه شدم.

 

محمد شوابکه دفاع منصور مراد از قضیه بورس های وهمی را به نقد و تمسخر گرفت. نماینده سابق به پدر شوابکه ناسزا گفت. شوابکه هم با پرتاب کفش به منصور مراد حمله کرد و در نهایت، کار به هفت تیر کشی کشید.

 

این نماینده در ادامه توضیح داد که راننده اش بعد از قطع شدن برنامه به فرد توهین کننده حمله کرده است و کارکنان تلویزیون منصور مراد را از دست راننده نجات دادند.

 

از سوی دیگر نماینده سابق مضروب گفت: من شکایت رسمی و قضایی می کنم. این جرم را باید اقدام به قتل و تحقیر و توهین دانست.

 

او این حمله را اقدامی از نوع اقدامات اوباش لباس شخصی دانست و بردن اسلحه تا درون استودیو تلویزیون را توهین به محیط رسانه ها و شکستن حرمت آن ها تلقی کرد.

 

منصور مراد گفت: مگر می شود نماینده ای که باید مظهر اخلاق مردم انتخاب کننده اش باشد، در برابر نظر مخالف اسلحه بکشد. این بدان معناست که هر صاحب نظری در معرض خطر است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ