علیرضا محمد: کسر این ۳۰ درصد را قبول ندارم
تاريخ ارسال خبر : 9 جولای 2012 | ساعت 13:36 | کد خبر: 16514 | sv4 | چاپ این مطلب

علیرضا محمد کسر ۳۰ درصد از قرارداد فصل گذشته‌اش با پرسپولیس را غیرقانونی می‌داند و تأکید می‌کند به این موضوع اعتراض خواهد کرد.


   علیرضا محمد در مورد شرایطش در تیم گهرزاگرس گفت: تیم شرایط خوبی دارد و این روزها تمرینات خوبی برگزار می‌کنیم. کار را دنبال می‌کنیم و منتظر شروع رقابت‌های فصل جدید هستیم.


وی در ارتباط با حضورش در باشگاه پرسپولیس گفت: روز یکشنبه برای صحبت در مورد مطالباتم به باشگاه پرسپولیس رفتم اما متأسفانه آقای رویانیان در باشگاه نبود و نتوانستم با ایشان دیدار کنم.


مدافع این فصل گهر در مورد کسر ۳۰درصد از قراردادش با پرسپولیس بابت جریمه تاکید کرد: کسر این ۳۰ درصد را قبول ندارم و به نظرم غیرقانونی است. از طریق وکیلم این موضوع را پیگیری می‌کنم. می‌خواهم با رویانیان به صورت مستقیم صحبت کنم تا شرایطم روشن شود. فصل گذشته مصدوم شدم و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتم. فصل گذشته اتفاقاتی رخ داد که ضربه‌های زیادی از آنها خوردم. در یکی دو روز آینده برای دیدار با رویانیان دوباره به باشگاه می‌روم.


محمد در مورد مصدومیت دست خود عنوان کرد: مصدومیت را پشت سر گذاشتم و در حال حاضر شرایط خوبی دارم. مدتی است که در تمرینات گروهی شرکت و بدون مشکلی کارم را دنبال می‌کنم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ