مهلت ثبت نام امشب پایان می یابد
تاريخ ارسال خبر : 12 جولای 2012 | ساعت 11:21 | کد خبر: 16597 | sv3 | چاپ این مطلب

داوطلبان مایل به انتخاب رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه ویژه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در کنکور ۹۱ تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۲۲ تیر فرصت دارند، نسبت به درج علاقمندی اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان واجد شرایط برای تحصیل در رشته‌های تحصیلی دارای شرایط خاص دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان مخصوص داوطلبان آزاد و شاغل وزارت آموزش و پرورش در مراکز آموزشی (تربیت معلم سابق) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی می توانند تا امروز به سایت سنجش مراجعه کنند.

داوطلبانی که قصد دارند رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان برای داوطلبان آزاد و شاغلین وزارت آموزش و پرورش در مراکز آموزشی (تربیت معلم سابق) و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را انتخاب کنند باید پیش از درج کد مربوطه مبلغ ۲ هزار و ۳۰۰ تومان به صورت اینترنتی پرداخت کنند و پس از آن نسبت به درج اعلام علاقمندی اقدام کنند.

همچنین داوطلبانی که پیش از این در تقاضانامه ثبت‌نام الکترونیکی بند ۴۳ را علامتگذاری کرده بودند و علاقمندی خود را برای شرکت در گزینش دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام کرده بودند به شرطی در گزینش شرکت داده می شوند که همانند سایر داوطلبان در مهلت مقرر برای اعلام علاقمندی به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

کنکور سراسری ۹۱ در روزهای ۸ تا ۱۰ تیرماه با رقابت یک میلیون و ۶۶ هزار و ۱۴۱ نفر برگزار شد. کارنامه نیمه اول مردادماه منتشر می شود و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از ۱۷ تا ۲۳ مرداد می توانند نسبت به انتخاب کد رشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود از رشته های تحصیلی گروه آزمایشی مجاز اقدام کنند.

نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۱ در روزهای ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه اعلام می شود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ