به‌قیمت کسر‌امتیاز هم در ماه‌رمضان بازی نمی‌کنیم
تاريخ ارسال خبر : 14 جولای 2012 | ساعت 15:23 | کد خبر: 16711 | sv3 | چاپ این مطلب

محمد رویانیان می‌گوید ۷۰ درصد از برنامه‌ای که برای پرسپولیس داشته، محقق شده است.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع که چقدر توانسته برنامه‌های خود را برای فصل جدید در پرسپولیس نهایی کند گفت: از آن چیزی که خودم می‌خواستم ۷۰ درصد محقق شده اما با این وجود از بازیکنانی که به تیم آمده‌اند و مربی‌ای که جذب کرده‌ایم راضی هستم. بخشی از ۳۰ درصدی که در برنامه‌ام بود و نتوانستیم به آن دست پیدا کنیم مربوط به بازیکنان بود و بخش دیگر هم مربوط به تغییراتی بود که قصد داشتیم در باشگاه انجام دهیم اما نشد.

به گزارش ایسنا ،وی ادامه داد: با این حال امید زیادی داریم که لیگ را قدرتمندانه شروع کنیم و از همان ابتدا نتایج خوبی به دست بیاوریم تا هواداران از تیم‌شان راضی باشند.

رویانیان درباره صحبت‌های اخیر خوروش سرپرست سپاهان و این صحبت او که گفته بود “وقتی رویانیان و فتح‌الله‌زاده شو اجرا می‌کردند، ما در حال مذاکره با خلعتبری بودیم” گفت: متاسفانه هنوز افرادی در عرصه فوتبال حضور دارند که گفتمان سنتی و کری خواندن را رها نکرده‌اند. ما باید اخلاق و رفتارمان را عوض کنیم و به هم احترام بگذاریم ولو اینکه مخالف یکدیگر باشیم. حرف‌های بیخود و توهین به یکدیگر را باید رها کنیم.

وی افزود: درباره خلعتبری هم یقین داشته باشید که اگر می‌خواستیم او را جذب می‌کردیم اما مصلحت این بود که خلعتبری به تیم دیگری برود. یکی از کسانی که قصد داشتیم به خدمت بگیریم و در برنامه پیش از فصل ما وجود داشت، خلعتبری بود که دوست و همشهری من است و علاقه زیادی به او دارم. او مبلغ بالایی از ما درخواست کرده بود اما جدا از این اگر ضرورت داشت و ژوزه هم می‌خواست حتما خلعتبری را جذب می‌کردیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اینکه بسیاری از مراجع تقلید از برگزاری لیگ برتر در ماه مبارک رمضان انتقاد کرده‌اند گفت: روز گذشته آیت الله استادی امام جمعه قم فرمایشاتی داشتند و از مدیران باشگاه‌ها خواستند که باشگاه‌هایشان را در رقابت‌های لیگ در ماه رمضان شرکت ندهند و من خواستم اولین کسی باشم که برای این کار اعلام آمادگی می‌کنم. همین جا هم می‌گویم که حاضر نیستیم وقتی علما و مراجع به برگزاری بازی‌ها در ماه رمضان انتقاد دارند، ما حتی به قیمت از دست دادن امتیاز در لیگ شرکت کنیم.

وی افزود: من متاسفم که نه مجلس و نه هیچ کدام از مسئولان ورزش هیچ عکس‌العملی به صحبت‌های مراجع تقلید نشان نداده‌اند و حتی یک پاسخ قانع کننده برای این موضوع نداده‌اند. آیات عظام و علمای بزرگی چون مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، محفوظی، استادی، شاهرودی، نمازی، علوی گرگانی و واعظ موسوی به برگزاری لیگ در ماه رمضان انتقاد دارند. حالا من نمی‌دانم مسئولان فدراسیون از چه علمایی مجوز برگزاری بازی‌ها را در ماه رمضان گرفته‌اند؟ من آیت‌اللهی را فرد متشرع و متدینی می‌دانم اما اگر واقعا او و سایر مسئولان فدراسیون از مراجع استعلام گرفته باشند و برگزاری لیگ در ماه رمضان مشکلی نداشته باشد، ما هم تمکین می‌کنیم و مشکلی نداریم اما بحث من این است که وقتی علما نظر بدهند نمی‌توان نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم.

محمد رویانیان در پایان درباره صحبت‌های ایمون زاید که گفته بود باشگاه پرسپولیس توافقنامه‌ی اولیه را زیر پا گذاشته گفت: این طور نبوده است. ما زاید را دوست داریم و او را نیاز داریم. هواداران هم به او علاقه زیادی دارند و امیدواریم مثل گذشته عملکرد خوبی در تیم داشته باشد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ