دستبرد ۸۰ میلیون تومانی سارقین از منازل
تاريخ ارسال خبر : 21 جولای 2012 | ساعت 1:28 | کد خبر: 16861 | sv100 | چاپ این مطلب

“عسلویه نیوز” شب گذ شته دریک حادثه رعب آورسارقین مسلح با حمله به منازل دو نفر از شهروندان عسلویه اموالشان را ربودند.

به گزارش خبرنگار”عسلویه نیوز”شب گذشته و در حوالی ساعت ۱۹ الی۲۰ سارقین با در دست داشتن اسلحه های سرد به منازل دو خانواده از شهروندان عسلویه حمله نمودند و اموال و طلاهای آنها را ربودند که این مسئله باعث رعب و وحشت مردم عسلویه شد و از مسئولین شهری خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

یکی از خانواده های مال باخته به نام ع-م در این رابطه می گوید حوالی ساعت ۱۹ به اتفاق هسرم قصد بیرون رفتن از منزل را داشتیم که قبل از رفتن برای انجام کاری به خانه پدر همسرم رفتم تا فرزندم را ببرم و همسرم تک و تنها در منزل منتظرم مانده بود که بعد از گذشت چند دقیقه همسرم با من تماس گرفته و موارد مشکوک نظیر شکستن قفل درب منزل را گزارش میداد و من از ترس اینکه بلایی سر خانواده من پیش آید بلافاصله به خانه برگشتم که در هنگام ورود به منزل۳ نفر از سارقین با در دست داشتن اسلحه های سرد به طرفم حمله نمودند وهر طوری که بود توانستم از مهلکه جان سالم به در ببرم وبا فریاد از همسایه ها تقاضای کمک نمودم.

وی افزود:بعداز اینکه سارقین متوجه داد و فریاد من شدند بلافاصله سوار خودروی پژو۴۰۵ خود شدند واز محل متواری شدند و هنگامی که قصد یادداشت پلاک خودرو را داشتم متوجه پوشاندن پلاک با مقوا توسط سارقین شدم ونتوانستم کاری از پیش ببرم و متاسفانه سارقین با ورود به منزل توانستند مبلغ ۱۵۰ هزار تومان را به سرقت ببرند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا با نیروی انتظامی تماسی داشته اید یا خیر و عکس العمل آنها در این زمینه چه بود گفت: بعداز این حادثه بلافاصله  با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتم و موضوع سرقت مسلحانه را اطلاع دادم که متأسفانه پس ازگذشت ۲۰ دقیقه درمحل حادثه حاضر شدند در واقع حضور آنها نوش دارو پس از مرگ سهراب بود زیرا زمانی به محل حادثه اعزام شدند که سارقین در طول این ۲۰ دقیقه به هرجا که می خواستند رسیدند.

برپایه این گزارش پس از اتفاق افتادن این حادثه سارقین متأسفانه به منزل یکی دیگر از شهروندان بنام الف – ب که برای انجام کاری به بیرون رفته بودند دستبرد می زنند و طلاهایی که در گاوصندوق به ارزش ۵۰ میلیون تومان باضافه ۳۰ میلیون تومان پول نقد نگهداری می شد را به سرقت می برند و بلافاصله از شهر متواری می شوند.

جا دارد مسئولین امنیتی و انتظامی بخش و شهرستان به این قضایا رسیدگی کنند و امنیت جانی و مالی مردم و ساکنان شهر عسلویه را بیش از هر چیز دیگری مد نظر داشته باشند.


نظرات کاربران 

یک پاسخ به "دستبرد ۸۰ میلیون تومانی سارقین از منازل"

  1. افراد منطقه عسلویه و نخل تقی احساس ناامنیت شدید میکننت گفت:

    اگر به گذشته ی نه چندان دور برگردیم خواهیم دید که نه دزد بلکه فرد غیر بومی نمی تواند به راحتی کاری کند که مضر افراد بومی باشد و اما امروزه متاسفانه بخاطر دست کشیدن جوانان از این مسله شاهد اینگونه کارها که در گذشته باور آن مهال است. برای مثال . کدام یک از شماها شنیدید یا دیدید که افراد غریب باعث شروع درگیری و زخمی کردن و علاوه بر این فهش لفظی (عرب خر نفهم) و علائه بر آن زدن کارمند شهرداری نخل تقی در زمان انجام وظیفه ی خود و جای تاسف بیشتر اینجاست که دست تطاول به رییس شورا کشیدند که این خود یک تهمت به افراد بومی می باشد . لضا تقاضای بنده از افراد مسول کنترل امنیت این منطقه توجه بیشتری داشته باشند . متاسفانه بع علت |آرام شدن جوانان مظلوم و حق طلب و باشرف که داشتند از ناموس شهر خودشان دفاع میکنند که این خود برای ما افتخاری بزرگ بود ولی متاسفانه به علت سهل انگاری مسولین محترم ایر جوانان به اسم تشویش گر یا آشوبگر معروف بودند که در واقع باید به اسم افراد باغریت و ناموس پرست مشهور شوند .بنده هم تشکر ویژه ای دارم از شورای نخل تقی آقای رحمانی آفای عبدالله زاده که واقعا تلاش بر امنیت کردند و آقای رستمی (رییس کلانتری نخل تقی)را مورد شکایت قرار دادند و بر این امر اسرار کردند که افراد بومی احساس فاقد امنیت میکنند و این امر به شدت بررسی شد که بیشتر مردم شاهد بازرسهایی که از مقاکم بالا برای پیگیری آمده بودند دیدند و همه ی مردم شاهد هجوم معتمدین و خیریین شهر و شورای شهر(رحمانی .عبدالله زاده . حسن زاده )و ….. که این کار بسیار افتخاری است که شورا با تلاش بیش از حد بتواند امنیت منطقه را کنترل کند در صورتی است که این کار هیچ ربطی به شورا ندارد

ارسال یک پاسخ