احتمال تعطیلی باشگاه ذوب‌آهن
تاريخ ارسال خبر : 27 جولای 2012 | ساعت 18:09 | کد خبر: 17212 | sv2 | چاپ این مطلب

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: وزیر ورزش و وزیر صنایع نامه‌های رئیس جمهور در مورد باشگاه ما را بی‌پاسخ گذاشتند.


خسرو ابراهیمی در مورد دو شکست متوالی ذوب آهن در لیگ برتر گفت: بازیکنان زیادی از ذوب آهن رفتند و نتوانستیم مهره‌های مورد نظر خود را جذب کنیم به همین دلیل بازیکنان جوان و لیگ یکی را به ذوب آهن آوردیم. این بازیکنان برای آنکه هماهنگ شوند به زمان نیاز دارند و در روزهای آینده وضعیت بهتری پیدا می‌کنند.

به گزارش فارس ، وی در مورد مشکلات مالی باشگاه ذوب آهن تصریح کرد: مسئولان باید فکری به حال باشگاه کنند. اگر شرایط همین گونه باشد ماندگاری باشگاه ذوب آهن در ورزش ایران زیر سؤال می‌رود. وزیر ورزش به باشگاه ذوب آهن آمد و ما مسائل را و شرایط بد مالی باشگاه را برای وی تشریح کردیم.

وی ادامه داد: نمی‌توانیم دو تیم بسکتبال و هندبال را به دلیل مسائل مالی داشته باشیم اما رسانه‌ها هجمه زیادی در این زمینه به باشگاه وارد کردند. آیا بهتر نیست رسانه‌ها به مسئولان هجمه وارد کنند؟ ما هم مثل پرسپولیس و استقلال دولتی هستیم.

ابراهیمی با اشاره به دو نامه احمدی نژاد برای کمک به ذوب آهن اظهار داشت: رئیس جمهور دو نامه برای حل مشکلات آنی باشگاه ذوب آهن نوشتند. نامه اول در تاریخ ۲۰ فروردین ماه خطاب به دو وزیر ورزش و صنایع نوشته و در آن نامه دستور رسیدگی آنی به مشکلات و مطلع کردن رئیس جمهور از وضعیت داده شد اما هیچ کس از ما سؤال نکرد مشکلات شما چیست و توجهی به نامه رئیس جمهور نشد.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: احمدی نژاد دومین نامه را در تاریخ ۲۵ تیر ماه خطاب به وزیر صنایع نوشت و باز هم دستور رسیدگی به مشکلات باشگاه ذوب آهن داده شد اما انگار ذوب آهن متعلق به این کشور نیست. باور کنید ذوب آهن بیگانه، استکبار و صهیونیست نیست؛ این باشگاه برای ورزش کشور زحمت می‌کشد. ۲۷ تیم در رشته‌های مختلف ورزشی داریم. این باشگاه از بدو تاسیس تاکنون کمک‌های زیادی به تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف کرده اما حتی زیر نامه رئیس جمهور ننوشتند که به این دلایل نمی‌توانیم کمک کنیم و هیچ پاسخی به ما داده نشد.

ابراهیمی تصریح کرد: با این شرایط باشگاه ذوب آهن از ورزش کشور محو و تعطیل خواهد شد. شاید به سرنوشت باشگاه پلی اکریل دچار شویم، مگر این باشگاه یکی از باشگاه‌های مطرح کشور نبود؟ هیچ کس به فکر ذوب آهن نیست. کارخانه ذوب آهن می‌گوید ما می‌توانیم به باشگاه پول بدهیم اما مجوز قانونی نداریم و مجلس این مسیر قانونی را بسته است. مدیر عامل کارخانه به من می‌گوید شما مجوز را بگیرید و کارخانه ذوب آهن از باشگاه حمایت می‌کند.

ابراهیمی در ادامه عنوان کرد: هیچ وزیری هیچ پاسخی به نامه‌های رئیس جمهور نداد تا حداقل آقای احمدی نزاد مسیر دیگری را برای کمک به باشگاه ارائه کند. دیگر نمی‌توانیم در بسکتبال، هندبال، دوومیدانی، وزنه برداری، شمشیر بازی و … تیم داری کنیم. این در حالی است که در ورزش بانوان فعال بودیم، والیبال نشسته ما سر آمد دنیا است و در ورزش جانباز فعال هستیم. چرا رسانه‌ها به درد دلمان نمی‌رسند و فقط به باشگاه پرسپولیس و استقلال تیتر هستند.

وی گفت: می‌خواهم به دفتر مقام معظم رهبری بروم زیرا حتی پاسخ نامه‌های رئیس جمهور را ندادند و ما را بین زمین و آسمان نگه داشتند. سال‌ها در جبهه جنگ حضور داشتم و آب قمقمه ما از شدت گرما در دمای ۵۰ درجه تقریبا جوش بود اما به اندازه شرایط کنونی صدمه ندیدیم. جوانان ما از بین رفتند ولی با جان و دل کار کردند اما اکنون همه چیز سیاسی و بازی شده است، نمی‌دانم با این شرایط می‌خواهیم به کجا برویم.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ