انصاری‌فرد: پرسپولیس تیم قدرتمندی است
تاريخ ارسال خبر : 29 جولای 2012 | ساعت 17:26 | کد خبر: 17376 | sv5 | چاپ این مطلب

مهاجم پرسپولیس گفت: در هر فصل برای زدن گل اول دچار وقفه شد‌ه‌ام ولی وقتی گل اول را می‌زنم موتورم گرم می‌شود.


  به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، کریم انصاری فرد گفت: در هر فصل برای زدن گل اول دچار وقفه شده‌ام ولی وقتی گل اول را می‌زنم موتورم گرم می‌شود. شرایط من در سال قبل هم اینطور بود ولی در نهایت آقای گل شدم. در چند سال اخیر همیشه جزو چهار گلزن برتر بودم. تیم خوبی هم داریم و به نتایج دلخواه خواهیم رسید.


وی ادامه داد: می گویند در پرسپولیس آقای گل هایی آمده‌اند که دیگر خوب گل نزده‌اند، من می‌خواهم خلاف این را ثابت کنم. در این ارتباط تردیدی ندارم و موفق خواهم شد.


آقای گل فصل گذشته لیگ با بیان اینکه بازی با گهر درود یک بازی متفاوت خواهد بود، تصریح کرد: حضور هواداران جلوه دیگری به این بازی می‌دهد و ما بی‌صبرانه منتظر حضورشان هستیم. از اینکه آنها را در ورزشگاه خواهیم دید خوشحال هستیم. بدون شک حضور آنها انگیزه خاصی به ما خواهد داد و باعث دلگرمی تیم می‌شود، دوست دارم دل آنها را شاد کنیم.


مهاجم پرسپولیس گفت: بازی با فجر سپاسی را باید فراموش کنیم و درس‌های آن را به یاد داشته باشیم. آینده، روبروی ما قرار دارد. نباید می‌باختیم اما به هر حال در فوتبال باخت هم وجود دارد و این یک فاجعه نیست. تیم‌هایی مثل بارسلونا و رئال مادرید هم گاهی با شکست‌های سنگین روبرو می‌شوند. ما هم شرایط خاصی داریم. ابتدای فصل است و تیم‌ها شکل واقعی خود را پیدا نکرده اند.


وی خاطرنشان کرد: پرسپولیس تیمی است که در مسیر تحول حرکت می‌کند. وقتی تغییرات زیاد باشد، برای هماهنگی نیاز به زمان است. مثلا خود من فقط با آقازمانی در سایپا همبازی بوده‌ام. البته با بچه‌های دیگر در تیم ملی کار کرده‌ام ولی به هر حال پرسپولیس یا یک ترکیب جدید و با تفکرات متفاوتی این فصل را شروع کرده است.


انصاری فرد در پایان گفت: پرسپولیس تیم قدرتمندی است. تمام آنچه در حال حاضر به آن نیاز داریم، آرامش است. اگر همه پشت هم باشیم با حمایت هواداران پرسپولیس به تیمی بدل می‌شود که هیچکس جلودارش نخواهد بود.


 

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ