آرنولد به دنبال برادر سه‌قلوی خود می‌گردد
تاريخ ارسال خبر : 3 آگوست 2012 | ساعت 15:00 | کد خبر: 17532 | sv15 | چاپ این مطلب

«آرنولد شوارتزنگر» قهرمان سابق اکشن سینما قرار است در فیلم کمدی «سه قلوها» بازی کند.

خبرگزاری فارس: آرنولد به دنبال برادر سه‌قلوی خود می‌گردد

به گزارش خبرگزاری فارس، آرنولد در حال حاضر مشغول مذاکره با تهیه‌کنندگان این فیلم است.

کارگردانی این فیلم را ایوان ریتمن کمدی‌ساز مطرح سینما به عهده دارد که قبل از این دو فیلم کمدی «دوقلوها» و «جونیور» را با آرنولد کار کرده است.

قصه فیلم درباره مرد سن و سال داری به نام جولیان است که همراه با برادر خود وینسنت متوجه این نکته می‌شوند که یک برادر سه‌قلوی دیگر دارند.

 

 

 

نقش وینسنت را دنی دویتو بازی می‌کند و برای نقش برادر سه‌قلوی دیگر ادی مورفی، کمدین سیاه‌پوست سینما انتخاب شده است.

رنگین پوست بودن کاراکتر سوم قصه فیلم اهمیت ویژه‌ای دارد و خط اصلی قصه فیلم را تشکیل داده و به جلو می‌برد.

در حقیقت، دو کاراکتر سفیدپوست جولیان  و وینسنت پس از پی بردن به اینکه که برادر سومی هم دارند، به دنبال کشف این موضوع می‌روند که چرا او سیاه پوست است!

ایوان ریتمن می‌گوید فیلم تازه او، دنباله‌ای بر کمدی موفق سال ۱۹۸۸ او به نام «دوقلوها» است که دنی دویتو و کلی پترسن در آن با آن آرنولد هم‌بازی بودند.

قصه این فیلم درباره مردی است که در میان سالی متوجه می‌شود یک برادر دو قلو دارد و جست وجوی خود را برای پیدا کردن وی آغاز می‌کند.

زمانی که این مرد (با بازی آرنولد) برادر دو قلوی گم شده خود (با بازی دویتو) را پیدا می‌کند، متوجه می‌شود هیچ شباهت ظاهری با او ندارد.

این فیلم با هزینه ۱۵ میلیون دلاری خود، موفق شد در سطح جهانی (هم آمریکا و هم بقیه کشورهای جهان) ۲۱۶ میلیون دلار فروش کند.

ایوان ریتمن طی سال‌های گذشته گفته بود قصد دارد دنبال‌ای بر «دوقلوها» را بسازد. اما در طول این مدت، هیچ وقت به صورت جدی در این رابطه اقدام نکرد.

هنوز زمان دقیقی برای شروع کار فیلم‌برداری «سه‌قلوها» تعیین نشده است، ولی سازندگانش امیدوارنه آن را برای نمایش عمومی در فصل تابستان سال آینده آماده کنند.

آرنولد شوارتزنگ هم اکنون قسمت دوم اکشن ماجراجویانه «بی‌مصرف‌ها» را به کارگردانی دوست بازیگر خود سیلوستر استالون آماده نمایش عمومی دارد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ