کارتونیست‌ها زلزله آذربایجان شرقی را تصویر کردند+عکس
تاريخ ارسال خبر : 13 آگوست 2012 | ساعت 19:16 | کد خبر: 17964 | sv18 | چاپ این مطلب

کارتونیست‌ها هنرمندانی که هیچ گاه نسبت به وقایع مهم سیاسی، اجتماعی و …در دنیا بی‌تفاوت نیستند، این بار زلزله آذربایجان شرقی را موضوع آثارشان کرده‌اند تا با مردم این خطه از کشورمان ابراز همدردی کنند.

خبرگزاری فارس: کارتونیست‌ها زلزله آذربایجان شرقی را تصویر کردند+عکس

به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی فارس، هنرمندان کارتونیست هیچ‌گاه نسبت به رخدادهای مهم سیاسی،‌اجتماعی، اقتصادی و … بی‌تفاوت نبوده‌اند و از طنز تلخ و گزنده آثارشان در جهت اصلاح امور بهره گرفته‌اند اما همیشه این آثار شکل انتقادی و طنز انتقادی ندارند، گاهی کارتون‌ها مرهمی می‌شوند بر درد مشترک مردم و این بار کارتونیست‌ها با آثارشان با مردم زلزله‌زده اهر ، ورزقان و هریس در آذربایجان شرقی همراه شده‌اند، زلزله‌ای که بیش از ۳۰۰  هموطن ایرانی را به کام مرگ کشاند و خانواده‌های بسیاری را داغدار کرده است.

اثری از محمدعلی خلجی

 

هنرمندان کارتونیست در یک نمایشگاه مجازی به همت سایت «ایران کارتون» آثارشان را با موضوع زلزله آذربایجان ایران به نمایش گذاشته‌اند.

 

اثری از داوود دلدار

 

تاکنون ۲۲ اثر از شهرام رضایی، جمال رحمتی، طاهر شبانی، سامان ترابی، فرهاد بهرامی، احسان گنجی، علی شفیعی، عباس ناصری، محمدعلی خلجی، رضا باقری شرف، داوود دلدار، سعید صادقی، جواد تک‌جو و فیروزه مظفری از ایران و هیکابی دمیرچی و سادت دمیر یلسین از ترکیه به این نمایشگاه مجازی راه یافته است.

علاقه‌مندان کارتونیست می‌توانند آثار خود را با موضوع زلزله آذربایجان شرقی برای انتشار در این گالری به نشانی: info@irancartoon.com ارسال کنند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ