بخشدار بخش ویژه عسلویه: تلاش مدیران سازمان منطقه ویژه پارس ستودنی بود
تاريخ ارسال خبر : 5 سپتامبر 2012 | ساعت 18:53 | کد خبر: 18989 | sv18 | چاپ این مطلب

در مراسم اختتامیه کلاسهای طرح اوقات فراغت بخش عسلویه
بخشدار بخش ویژه عسلویه: تلاش مدیران سازمان منطقه ویژه پارس ستودنی بود

بخشدار بخش ویژه عسلویه در مراسم اختتامیه کلاسهای طرح اوقات فراغت بخش عسلویه در جمع دانش آموزان و فرهنگیان بخش عسلویه گفت: تلاش رئیس روابط عمومی و مدیرعامل محترم سازمان منطقه ویژه در کمک به اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بخش عسلویه در تابستان امسال ستودنی بود.

به گزارش”عسلویه نیوز” عبدالله نادری در مراسم پایانی کلاسهای طرح غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بخش عسلویه در سال ۹۱ در جمع شرکت کنندگان در این کلاسها و فرهنگیان بخش عسلویه با اشاره به نقش نوجوانان و جوانان در توسعه و آینده ایران اسلامی افزود: نوجوانان و جوانان امروز ایران اسلامی با کسب علم خود را برای کمک به توسعه و سازندگی ایران اسلامی در آینده ای نزدیک آماده می سازند.

بخشدار بخش ویژه عسلویه گفت:دانش آموزان بخش عسلویه نیز همراه با سایر دانش آموزان در سراسر کشور در طول ایام تحصیل همواره با مدد جستن از خداوند متعال تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا بتوانند برای نقش آفرینی در آینده کشور عزیزمان نقش آفرین باشند.

نادری با اشاره به ایام تعطیلات و اوقات فراغت دانش آموزان و برنامه ریزی های متعددی که در نخستین روزهای تابستان جهت غنی سازی اواقت فراغت دانش آموزان بخش عسلویه صورت گرفته است تصریح کرد: از آنجایی که همزمان با تعطیلی مدارس در تابستان فرصت مناسبی بدست می آید تا بتوانیم  سایر استعدادها و خلاقیت های نوجوانان و جوانان کشف کنیم لذا از مدتها قبل دست اندرکاران امر در آموزش و پرورش بخش عسلویه و همچنین روابط عمومی و امورفرهنگی سازمان منطقه ویژه پارس با برنامه ریزی سعی در برگزاری هر چه مطلوبتر طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و جوانان این بخش داشتند که امروز و با پایان یافتن این کلاسها، نتیجه تمامی زحمت ها و برنامه ریزیهای صورت گرفته مشاهده می شود.

وی ساماندهی طرح جامع غنی سازی اوقات فراغت را یکی از دستاوردهای مهم برنامه ریزی های صورت گرفته در تابستان امسال بخش عسلویه برشمرد و خاطرنشان ساخت :هماهنگی های صورت گرفته در بین دستگاههای اجرایی بخش عسلویه، حضور فعال سازمان منطقه ویژه پارس (اداره روابط عمومی و آموزش این سازمان) و همچنین برنامه ریزی مطلوب باعث ساماندهی تمامی فعالیتهای این حوزه در تابستان امسال گردید که موجب رضایتمندی تمامی ذی نفعان و خصوصاً خانواده های بخش را فراهم آورد،که این اقدام قابل ستایش است.

بخشدار عسلویه در این مراسم با اشاره به هفته دولت افزود: خدمات صورت گرفته در دولتهای نهم و دهم در بخش عسلویه بالاتر از تصور است که در این راستا نباید از همکاری و تعامل نفت با سایر دستگاهها جهت اجرای پروژه های متعدد در این بخش براحتی گذشت و جا دارد از این همکاریها قدردانی نمود.

نادری همچنین برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد در تهران را یکی از نشانه های قدرت دیپلماسی ایران در جهان برشمرد و گفت:بر خلاف برنامه ریزی های دشمن و استکبار جهانی و اعمال تحریم ها و فشارهای متعدد از سوی این قدرتها، نه تنها ایران اسلامی در جهان منزوی نشده است بلکه امروزه به عنوان کانون دیپلماسی جهان محسوب می گردد.

پایگاه اوقات فراغت پارس(مستقر در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس) در تابستان ۱۳۹۱ میزبان بیش از ۳۱۰ نفر از دانش آموزان عسلویه در قالب کلاسهای کامپیوتر،زبان خارجه ، قرآن ، تئاتر و… بود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ