نمره منفی و جریمه برای توجه نکردن به فرمان پلیس مدرسه
تاريخ ارسال خبر : 16 سپتامبر 2012 | ساعت 12:06 | کد خبر: 19333 | sv15 | چاپ این مطلب

به گفته مهرایی، پلیس های مدارس در سواره روها،پیاده روها و اطراف مدارس مستقر می شوند و هنگام عبور و مرور دانش آموزان به وظیفه خود عمل می کنند
رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور گفت: رانندگان متخلف که به فرمان پلیس مدرسه توجه نکنند علاوه بر جریمه، نمره منفی دریافت می‌کنند.
 
سرهنگ محسن مهرایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: پلیس مدرسه و وظایف آن در قانون مشخص شده است و دانش آموزان پس از آموزش به عنوان پلیس مدرسه فعالیت می کنند و در کنار ماموران راهور قرار می گیرند.
 
وی ادامه داد: رانندگان باید به دستورات پلیس مدرسه همانند پلیس راهور توجه کنند و در صورت بی توجهی به فرمان پلیس مدرسه یا مراقبین محصلان علاوه بر جریمه رانندگان خودروهای شخصی ۳ نمره منفی و رانندگان خودروهای عمومی ۵ نمره منفی دریافت می کنند.
 
به گفته مهرایی، پلیس های مدارس در سواره روها،پیاده روها و اطراف مدارس مستقر می شوند و هنگام عبور و مرور دانش آموزان به وظیفه خود عمل می کنند.
 
رئیس پلیس ترافیک شهری از رانندگان خواست همکاری لازم را با این پلیس ها داشته باشند و به فرمان های آنها گوش کنند. پلیس مدرسه نیز همانند ماموران راهور هستند و توجه به حرف آنها ضروری و قانونی است.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ