- Assalouyeh News – پایگاه خبری شهرستان عسلویه - http://assalouyehnews.com -

گل محمدی: حرف آخر را ژوزه می‌زند

مربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای کمک به این تیم آمده‌ام و هر آنچه بدانم را می‌گویم و حرف آخر را مانوئل ژوزه می‌زند.


به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی گفت: آمده ام به تیم کمک کنم و اطمینان دارم اگر دست در دست هم بگذاریم می‌توانیم به این شرایط خاتمه دهیم. تمام تلاش خودم را می‌کنم که به پرسپولیس کمک کنم تا با تلاش بیشتر بتوانیم پرسپولیس را از این وضعیت خارج کنیم. من با هدف کمک به پرسپولیس آمده‌ام. نظرات خودم را به سرمربی منتقل می‌کنم. آنچه در مورد تیم ببینم و درباره حریفان و مسائل فنی بدانم به مانوئل خواهم گفت و او است که به عنوان سرمربی تصمیم گیری می‌کند و حرف آخر را می‌زند.

وی ادامه داد: این مسئولیت را قبول کردم چون می‌خواستم کمک کنم. مثل همه هواداران از این وضعیت ناراحت هستم. آنها روزهای سختی را پشت سر گذاشته‌اند ولی امیدوارم که آنها صبور‌تر باشند. می‌دانم شرایط ناراحت کننده‌ای است ولی آنها فقط با صبوری و حمایت می‌توانند کمک کنند. می‌دانم که سخت است اما مشکلات زیاد است. اگر هواداران حمایت نکنند، شرایط بدتر می‌شود و بدون تردید شرایط درست نمی‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: کار و روزهای سختی را پیش رو داریم ولی من شخصا امیدوارم تیم شرایط بهتری پیدا کند. من این قول را می‌دهم که اگر دست به دست هم بدهیم تیم را از این وضعیت خلاص می‌کنیم.

گل محمدی درباره مطالبی که درباره حضور او در پرسپولیس مطرح می‌شود، گفت: همه مرا می‌شناسند، آدمی نیستم که به خودم فکر کنم. به عنوان دستیار مربی در تیم هستم و با تمام وجود کمک می‌کنم. با خودم عهد کرده‌ام که هر کمکی لازم است انجام بدهم.

وی درباره برنامه‌ایش گفت: در کنار این مسائل سعی می‌کنم ارتباط روحی و روانی بهتری را بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد کنم تا با کم شدن حاشیه‌ای همدلی بیشتر شود. با آقای رویانیان هم که صحبت کردم مطرح شدن این مسائل می‌تواند به تیم کمک کند. در پرسپولیس دنبال مصاحبه کردن و این حرف‌ها نیستم. به عنوان دستیار درست نیست که هر روز حرف بزنم.

مربی پرسپولیس در ارتباط با جدایی خود از صبا و مسائلی که در این ارتباط مطرح شده است، تصریح کرد: جدایی من از صبا ربطی به مشکلات قلبی نداشت. تمام مدارک پزشکی هم موجود است. فقط به خاطر فشارهای عصبی که وارد شد، دچار مشکل شدم. خیلی‌ها فکر کردند که مشکل قلبی را بهانه کرده‌ام تا جدا شوم اما آنها که مرا می ‌شناسند می‌دانند که من اهل این حرف‌ها نیستم که بخواهم به مجموعه پشت کنم.

گل محمدی افزود: قصد ندارم نه امروز و نه در آینده درباره صبا حرف بزنم. هر چه بود تمام شد، من الان فقط باید به پرسپولیس فکر کنم. صبا هم نیاز به آرامش دارد. من با بازیکنان این تیم زندگی کردم و فقط تائید می‌کنم، جدایی از صبا ربطی به بیماری قلبی ندارد چون اصلا بیماری قلبی ندارم.