ازحضور اهل سنت در مجلس عزاداری امام حسین(ع) تشکر می کنم
تاريخ ارسال خبر : ۱۴ مهر ۱۳۹۶ | ساعت ۱۴:۵۴ | کد خبر: 36330 | sv35 | چاپ این مطلب

“عسلویه نیوز” امام جمعه عسلویه از حضور اهل سنت در مجلس عزاداری امام حسین(ع) تقدیر کرد.هاشمی نژاد

به گزارش خبرنگار “عسلویه نیوز”حجت‌الاسلام سیدعلی هاشمی نژاد در خطبه‌های امروز نماز جمعه عسلویه با اشاره به اهمیت شرکت در مجالس عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: بایستی فراتر از چیزهایی که به آن اعتقاد داریم نسبت به تعظیم و تکریم مجالس عزاداری اهتمام داشته باشیم.
وی در خطبه دوم با بیان بخش‌هایی از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با خانواده شهید حججی، افزود: معظم له فرمودند خداوند به واسطه مجاهدت شهید حججی ملت عزیز ایران را در دنیا سربلند کرد و این شهید نماد جوان انقلابی و از معجزات انقلاب اسلامی است. خدا با بزرگ کردن این شهید نشان داد که نسل جوان امروز مخلصانه و صادقانه در پی جهاد فی سبیل الله است.

حجت‌الاسلام هاشمی‌نژاد بیان کرد: برخی می‌گویند جوان امروز مثل جوان ابتدای انقلاب نیست ولی دیدیم این جوان نشان داد که جوان امروز انقلابی و آیت‌الهی و معجزه انقلاب است.

وی از همه دست اندرکاران مجالس عزاداری دهه محرم، متولیان مجالس حسینیه ها،هیئت امناء حسینیه فاطمه الزهراء هیئت‌های عزاداری و شرکت کنندگان در نماز ظهر عاشورا و تجمع روز عاشورا، شهردار و مجموعه شهرداری نیروی انتظامی بسیج و سپاه و همه نیروهای امنیتی که در تامین نظم و امنیت مجالس عزاداری مشارکت داشتند و همچنین از حضور برادران اهل سنت در مجالس عزاداری تشکر کرد.

امام جمعه عسلویه با تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی نیروی انتظامی در سراسر کشور بیان کرد: این عزیران کارهای بزرگی در بحث امنیت انجام می‌دهند. امنیت مقوله‌ای است که تا وقتی هست کسی متوجه نمی‌شود ولی وقتی امنیت سلب شود همه آن را حس می کنند.

وی ادامه داد: این عزیزان تلاش‌های زیادی برای تامین امنیت انجام می‌دهند و در بعضی مواقع هم مورد بی‌مهری قرار می گیرند. کارکنان نیروی انتظامی برای حفظ امنیت وقت صرف می‌کنند و امنیت خوب و پایداری درشهرستان ایجاد کرده‌اند که از فرماندهی پرتلاش نیروی انتظامی شهرستان تشکر و قدردانی می‌کنم.

سخنران نماز جمعه این هفته سرهنگ سهام صالحی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عسلویه بود که به بیان گزارش فعالیت‌های یک‌ساله این نیرو در شهرستان عسلویه اشاره کرد.
🌐 با عسلویه نیوز بروز باشید.

https://t.me/assalouyehnews


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ