خواستار استخدام در پتروشیمی­ های زیرمجموعه گروه باختر هستیم
تاريخ ارسال خبر : 12 اکتبر 2021 | ساعت 20:56 | کد خبر: 36931 | sv329 | چاپ این مطلب

“عسلویه نیوز” نیروهای بومی و تحصیلکرده از مسئولین شهرستان عسلویه خواستار استخدام در پتروشیمی های زیر مجموعه گروه باختر شدند.

به گزارش خبرنگار عسلویه نیوز جمعی از جوانان تحصیلکرده و بومی شهرستان عسلویه با انتشار پیامی از مسئولین و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری آن ها جهت استخدام در پتروشیمی های زیر مجموعه گروه باختر شدند.

متن درخواست بدین شرح است:

به: تمام مسئولین محترم شهرستان عسلویه و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم، بخشداران محترم و تمامی اعضای محترم شوراهای اسلامی شهرستان)

از: جمعی از بومیان تحصیل کرده متقاضی جذب در پتروشیمی

 

موضوع: درخواست پیگیری جهت جذب در پتروشیمی­ های زیرمجموعه گروه باختر

 

با سلام و احترام

به استحضار می­رساند گروه باختر جهت شرکت­های زیرمجموعه خود در حال جذب نیروی تحصیل کرده در رشته ­های مختلف می­باشد. پس از بررسی ­های غیرکارشناسی اطلاعات اولیه کارجویان ارائه شده به مجموعه، نتایج پس از سه هفته تاخیر سرانجام در مورخ ۱۰/۰۷/۱۴۰۰ منتشر گردید که طبق بررسی صورت گرفته هیچ یک از بومیان تحصیل کرده و دارای سابقه کار مرتبط به مصاحبه دعوت نشده ­اند که این امر مستلزم شفاف­سازی و پیگیری مسئولین تا حصول نتیجه است.

جوانان تحصیل کرده این شهرستان جنب پتروشیمی­ ها و کنار آلودگی­ها ساکن بوده و جایی در جذب پتروشیمی ­ها ندارند؛ در حالی که در استان خوزستان جذب در پتروشیمی ­ها فقط از نیروهای بومی­ آن استان صورت می­گیرد. وقتی شهرستان عسلویه دارای نیروی تحصیلکرده و باتجربه می­باشد لزومی به جذب نیرو از سایر شهرها و استان­ ها نمی ­باشد.

اولویت استخدام در تمامی شهرهای کشور با نیروهای بومی می­باشد که ظاهرا شهرستان عسلویه از این قضیه مستثنی است. منطقی است که جذب نیرو در پتروشیمی­ های شهرستان، ابتدا از میان بومیان شهرستان عسلویه و در صورت نبود نیروی مرتبط، آنگاه اقدام به جذب نیرو از شهرهای مجاور و سپس سایر شهرهای کشور گردد.

گویا تحصیل مردم شهرستان عسلویه بی­ فایده است و بهتر است تمام دانش آموزان پس از دریافت مدرک دیپلم برای جذب در صنعت دنبال دانشگاه و تحصیل نباشند و به دنبال استخدام در پست­هایی باشند که نیاز به مدرک ندارد (رویه­ ی پتروشیمی­ ها برای بردن آمار تعداد بومی­ های خود) و با این وضعیت دیگر مسئولین محترم پیگیری مسائل آموزشی شهرستان نباشد چرا که آینده کاری برای بومیان تحصیل کرده وجود ندارد.

خواهشمند است مسئولین محترم شهرستان نسبت به پیگیری جذب جوانان تحصیل کرده شهرستان اقدامات مقتضی را انجام دهند. لازم به ذکر است تجربه برگزاری مصاحبه در استخدام­ های سابق نشان از واقع بینانه نبودن مصاحبه­ ها و جذب افراد غیربومی به بهانه های مختلف بوده است که به جای عدم جذب نیروهای بومی به دلایل واهی، نسبت به برگزاری دوره ­های مرتبط اقدام شود.انتهای پیام

با تشکر

جمعی از بومیان تحصیل کرده متقاضی استخدام در پتروشیمی­ های عسلویه

*باعسلویه نیوزهمراه باشید.*

http://t.me/assaluyehnews

*به واتساب عسلویه نیوزبپیوندید*

https://chat.whatsapp.com/GJjDy4SwH0DLiI7OscHEWA

*به اینستگرام عسلویه نیوزبپیوندید*

http://instagram.com/assalouyehnews.official


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ