گلایه‌های همسر یک دیپلمات ربوده شده
تاريخ ارسال خبر : 12 اکتبر 2012 | ساعت 17:43 | کد خبر: 20357 | sv11 | چاپ این مطلب

همسر علیرضا عسگری با انتقاد از مسئولان وزارت امورخارجه خواستار تلاش بیشتری برای یافتن همسر مفقوده شده‌اش شد.

به گزارش مشرق، زیبا احمدی همسرعلیرضا عسگری معاون اسبق وزارت دفاع در دوران اصلاحات، در گفت وگوبا خبرآنلاین، با بیان اینکه مسئولان با تلاش توانستند تا امدادگران بازداشت شده هلال احمر در لیبی را آزاد کنند، اظهارداشت: من امیدوار بودم که اندکی از این تلاش را برای پیدا کردن آقای عسگری صرف می کردند. اما متاسفانه هیچ تلاشی برای پیدا کردن ردی از ایشان نمی کنند. متاسفانه احساس می کنم که سرنوشت این حافظ انقلاب که عمر خود را صرف تثبیت و اعتلای کشور کرد، برایشان چندان اهمیتی ندارد.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر شش سال از مفقود شدن ایشان گذشته است اما هیچ نشانی از آقای عسگری پیدا نشده است. در حالیکه پدر چشم انتظارش هر روز شکسته تر از گذشته می شود و حداقل انتظار ما این است که تکلیف ما را روشن کنند.

احمدی تصریح کرد: در آخرین مراجعه من به وزارت امور خارجه گفتند که باید بار دیگر به معاونت بین الملل وزارت دفاع مراجعه کرده و از آنها درخواست رسیدگی کنم. من در پاسخ به این اظهارات در وزارت امور خارجه گفتم مگر درخواست پیدا کردن همسرمن، قرارداد خانه است که باید هرساله تمدید شود؟!

همسرعلیرضا عسگری اظهار داشت: متاسفانه مسئولان در این مورد دلسوزی لازم را ندارند. در حالیکه می توانستند در زمان حضور دبیر کل سازمان ملل هنگام برگزاری اجلاس عدم تعهدها در کنارخانواده های احمدی روشن و رضایی نژاد از ما نیز دعوت کنند تا درخواست خود را به آقای بان کی مون ارائه بدهیم تا شاید بدین ترتیب نشانی از ایشان پیدا شود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ