دستگیری پشت دستگیری/ موضوع چیست؟
تاريخ ارسال خبر : 16 اکتبر 2021 | ساعت 15:44 | کد خبر: 36934 | sv734 | چاپ این مطلب

در پی دستگیری روز گذشته بابک زنجانی پتروشیمی خبر می‌رسد روز یکشنبه هفته جاری نیز یک تن از مدیران کلیدی به همراه ۲ تن از کارکنان زیرمجموعه وی در یکی از مهمترین شرکت‌های فروش محصولات پتروشیمی(تجارت صنعت) زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس در دفتر کار دستگیر و پس از ساعاتی بازجویی به حالت مشروط آزاد می‌شوند.

این افراد که در حال حاضر ممنوع الخروج شده اند به نظر می‌رسد در عملکرد خود با ابهامات زیادی مواجهند که نهادهای نظارتی و به طور شاخص یک مجموعه نظارتی خاص به شدت در پی بررسی تخلفات احتمالی صورت گرفته و بازگرداندن حقوق ملی کشور است.

ازسویی دیگر مدیر دستگیر شده در هلدینگ خلیج فارس( بابک زنجانی صنعت پتروشیمی) نیز همچنان در بازداشت به سر می‌برد و ظاهرا باید پاسخگوی سه پرونده مختلف که ۲ پرونده شامل فعالیت وی در مجموعه‌ای دیگر و یک پرونده در زیرمجموعه هلدینگ خلیج فارس باشد.

با این‌حال باید گفت روزهای سخت مدیران هلدینگ خلیج فارس کلید خورده و باید دید مدیرعامل متروئی این هلدینگ که اتفاقا توانایی زیادی در گرفتن وکیل و شکایت از افراد بالاخص رسانه‌ها طی سال‌های گذشته داشته اینبار می‌تواند مدیران خود و البته خودش را از این مشکلات ایجاد شده نجات دهد؟/نفتی ها

 

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ