ثبات، اقتدار و عظمت امروز نظام اسلامی مدیون خون پاک شهداست
تاريخ ارسال خبر : 22 اکتبر 2012 | ساعت 22:46 | کد خبر: 20978 | sv26 | چاپ این مطلب

“عسلویه نیوز” نادری بخشدار ویژه عسلویه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموزی بویژه شهید فهمیده و بیان اینکه امروز تمام تلاش دشمنان بر منحرف کردن افکار و اندیشه های جوانان و نوجوانان معطوف شده است و آنها از این طریق می خواهند به انقلاب ضربه بزنند، تاکید کرد: امروز نوجوانان ما باید شهید فهمیده را بعنوان الگوی تربیتی و اخلاقی و معرفتی خود قرار دهند.

به گزارش خبرنگار “عسلویه نیوز” نادری با بیان شاخص ها و ویژگیهای رفتاری شهید فهمیده، داشتن بصیرت و تبعیت محض از ولایت فقیه را بعنوان دو ویژگی و خصلت بارز آن شهید بزرگوار دانست و تصریح کرد: ثبات، اقتدار و عظمت امروز نظام اسلامی مدیون خون پاک این شهدا است و ما امروز وظیفه داریم رشادتها، مجاهدت های این عزیزان را به نسل کنونی یادآوری کنیم و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه نماییم.

بخشدار ویژه عسلویه ضمن تقدیر از فرماندهی منطقه چهارم و ناحیه مقاومت دراجرای برنامه های هفته بسیج دانش آموزی و طرح رهروان شهید فهمیده از کلیه دستگاهها و ادارات و شرکتها خواست که نهایت همکاری و مساعدت در اجرای باشکوه مراسمات هفته بسیج دانش آموزی و طرح رهروان شهید فهمیده در بخش بعمل آورند.

در ابتدا سرهنگ رفعتی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با ارائه گزارشی از روند برنامه های هفته بسیج دانش آموزی از دستگاههای اجرایی و شرکتها خواست که نهایت همکاری و مساعدت داشته باشند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ