هواداران پرسپولیس منتظر خبرهای جالبی باشند
تاريخ ارسال خبر : 24 اکتبر 2012 | ساعت 17:39 | کد خبر: 21063 | sv28 | چاپ این مطلب

نماینده شرکت Green Valley گفت: هواداران پرسپولیس منتظر خبرهای جالبی باشند.


به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان که به منظور توسعه فعالیت‌های ورزشی و اقتصادی باشگاه پرسپولیس به امارات سفر کرده است، ظهر امروز توافق نامه ای را با شرکت Green Valley به امضا رساند. این توافق نامه در زمینه تجارت فوتبال در کشورهای عربی و اروپایی، فعالیت‌های مشترک آکادمیک فوتبال در کشورهای مختلف، ترانسفر بازیکن، فروش محصولات پرسپولیس در کشورهای خارجی و همچنین عرضه محصولات باشگاه های معتبر دنیا در ایران منعقد شد.

پاسکال نماینده این شرکت در مذاکرات با محمد رویانیان، پس از این توافق گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس محبوب ترین باشگاه آسیا است و همچنین با توجه به اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را برای توسعه فعالیت های باشگاه در سراسر دنیا به ویژه در حوزه اقتصاد فوتبال فعال دیدیم، بسیار علاقمند شدیم که تجارب خود را با هم تقسیم کنیم و با جمع کردن پتانسیل موجود در دو مجموعه همکاری‌هایی را در حوزه های ورزشی و تجاری شکل دهیم.

وی افزود: شرکت ما ۳۲ سال است در بخش فوتبال فعالیت می کند و با فیفا نیز همکاری داریم. می توانیم تجارب خود را در اختیار باشگاه پرسپولیس بگذاریم که در آسیا سرشناس است و محبوبیت بالایی دارد. آقای رویانیان ایده های زیادی برای خودکفایی باشگاه پرسپولیس و توسعه فعالیت‌های آن در سایر کشورها به منظور درآمدزایی دارد و هواداران پرسپولیس خبرهای جذابی را از این همکاری خواهند شنید. دیپلماسی اقتصادی جدید مدیرعامل پرسپولیس برای ما از این جهت، جالب است که در یک باشگاه ایرانی چنین دیدگاه‌هایی وجود دارد.

پاسکال خاطرنشان کرد: امیدواریم پرسپولیس با نتایج بهتری که در رقابت‌هایش کسب می کند راه را برای مدیریت باشگاه هموار کند. تا جایی که ما اطلاع داریم، باشگاه پرسپولیس ملی پوشان زیادی دارد و از یک مربی بزرگ برخوردار است. نتایج تیم خواسته یا ناخواسته می تواند روی این فعالیت‌ها تاثیر بگذارد. همچنین به دعوت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به ایران می آییم تا با بررسی امکانات، ببینیم در راستای فعالیت‌های آکادمیک موارد مورد نظر را بررسی کرده و تصمیم بگیریم.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ