تونی اولیویرا: تساوی، ناعادلانه بود
تاريخ ارسال خبر : 30 اکتبر 2012 | ساعت 20:31 | کد خبر: 21275 | sv13 | چاپ این مطلب

سرمربی تراکتورسازی تبریز معتقد است تساوی نتیجه ای ناعادلانه برای دیدار این تیم با داماش بوده است.


به نقل از ایسنا،تونی اولیویرا در نشست خبری پس از بازی این تیم با داماش گیلان در مورد به هدر رفتن پنالتی این تیم و تساوی ۲ بر ۲ اظهار داشت: فقط کسی پنالتی خراب نمی‌کند که پنالتی نمی‌زند و امکان اشتباه در هر بازیکنی وجود دارد. طبیعی بود که نزدن گل توسط ما در روند بازی تاثیر ایجاد کرد ولی اگر این گل را به ثمر می‌رساندیم می‌توانستیم با اعصاب آرام و بدون استرس بازی را ادامه دهیم. ما توانستیم موقعیت‌های گل زیادی ایجاد کنیم و به نظرم کافی بود ولی متاسفانه شانس با ما یار نبود.

وی ادامه داد: در نیمه اول خوب بازی کردیم و توانستیم تاکتیک‌های حریف را خنثی کنیم و نظم تیمی خاصی را برقرار کرده بودیم، بین دو نیمه به بازیکنانم خاطرنشان ساختم که در نیمه دوم نیز سرعت‌شان را حفظ کرده و همانند نیمه اول باشند ولی متاسفانه این‌چنین نشد.

تونی درخصوص تعویض‌هایش گفت: سعی کردم با تعویض‌هایی که انجام می‌دهم بتوانیم در خط حمله خوب ظاهر شویم. تیم از نظر تاکتیکی در حال رشد و پیشرفت است.

سرمربی تراکتورسازان درخصوص اینکه آیا نتیجه عادلانه بود یا خیر بیان کرد: با توجه به موقعیت‌ها و پنالتی از دست رفته‌مان، نتیجه ناعادلانه‌ای بود و می‌توانستیم به خوبی پیروز شویم.

تونی الیویرا گفت: داماش سعی کرد تا از اشتباه‌های ما استفاده کرده و به گل برسد.

وی درخصوص توقف‌های لیگ برتر به دلیل بازی‌های تیم ملی گفت: از اول فصل این توقف‌های لیگ وجود داشت و این موضوع طبیعی است چون تیم ملی از همه چیز مهم‌تر می‌باشد. با پیروزی مقابل ازبکستان می‌توانیم یک قدم بزرگ را برای صعود به جام جهانی برداریم.

 


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ