حیدری: ازبکستان برای نباختن به تهران می‌آید
تاريخ ارسال خبر : 5 نوامبر 2012 | ساعت 13:16 | کد خبر: 21554 | sv13 | چاپ این مطلب

 خسرو حیدری می‌گوید که ازبکستان برای نباختن به تهران سفر می‌کند.http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00032082.jpg

خسرو حیدری در مورد شرایط تیم ملی ایران گفت: بعد از دیدار برابر کره و کسب سه امتیاز آماده حضور در دیدار سخت برابر ازبکستان هستیم. پیروزی برابر کره را فراموش و تمام فکر‌مان را معطوف بازی برابر ازبکستان کرده‌ایم.

به گزارش فارس، وی اضافه کرد: قبل از این مسابقه، فردا در دیدار تدارکاتی به مصاف تاجیکستان می‌رویم. برای حفظ آمادگی بیشتر، کادر فنی این بازی را تدارک دیده است. قبل از دیدار برابر کره جنوبی می‌خواستیم با کره شمالی بازی کنیم که این دیدار لغو شد. اما قبل از بازی با ازبکستان با نظر کادر فنی به مصاف تاجیکستان می‌رویم تا هر چه بیشتر بتوانیم خودمان را آماده کنیم.

خسروی عنوان کرد: سبک بازی تاجیکستان تا اندازه‌ای شبیه ازبکستان است و این مسابقه برای کسب آمادگی بیشتر و حفظ شرایط فعلی می‌تواند به ما کمک کند.

مدافع تیم فوتبال ایران در مورد مسابقات جام حذفی گفت: با توجه به اینکه قهرمان جام حذفی به لیگ قهرمانان می‌رود، این مسابقات اهمیت زیادی دارد اما اگر بازی‌ها برگزار شود شرایط برای ملی‌پوشان خیلی فشرده می‌شود و این موضوع بد است.

حیدری در مورد شرایط اردوی تیم ملی خاطرنشان کرد: شرایط خوب است و بازیکنان با روحیه بالا تمرین می‌کنند تا آمادگی بازی سخت برابر ازبکستان شوند. کره به ایران آمد تا به پیروزی برسد اما ازبکستان با توجه به اینکه بعد از دیدار برابر ایران دو بازی خانگی دارد به تهران می‌آید تا نبازد. این کار را برای ما سخت‌تر می‌کند.

گفتنی است، دیدار ایران و ازبکستان ۲۴ آبان برگزار می‌شود.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ