آلوس:دنیای فوتبال عاشق فلسفه بارسا است
تاريخ ارسال خبر : 10 نوامبر 2012 | ساعت 12:21 | کد خبر: 21746 | sv44 | چاپ این مطلب

 مدافع بارسلونا معتقد است که فلسفه بازی این تیم همان چیزی است که دنیای فوتبال را شیفته خود کرده است.http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00941387.jpg
 
دنی آلوس بر این باور است که رسانه‌های خاصی تلاش می‌‌کنند تنها چند هفته پیش از مراسم اهدای توپ طلا به نفع کریستیانو رونالدو از اعتبار مسی بکاهند.

به گزارش فارس،وی در این‌باره اظهار داشت: این حقیقت که لیونل مسی گل می‌‌زند، عالی بازی می‌کند و یک نابغه است دیگر فروش ندارد. اکنون فروش اخبار متفاوت شده است و به درگیری‌های مسی و ویا پرداخته‌اند، این یک جنگ از پیش باخته است.

مدافع بارسا معتقد است که تلاش برای خدشه دار کردن چهره مسی بیهوده است و اضافه کرد: ما می‌دانیم همه این‌ها از کجا آب می‌خورد. آنها درباره رفتار بد کریستیانو حرف زده‌اند و اکنون می‌خواهند پایشان را روی یک بازیکن دیگر بگذارند. قضیه توپ طلا کم‌کم کسل‌کننده می‌شود؛ آنها می‌توانند این جایزه را به هرکسی که می‌خواهند بدهند؛ اما تصمیم مشخص است. وقتی مسی هست تردیدی وجود ندارد.

طبق گفته‌های آلوس فیفا باید این جایزه را بر اساس جایگاه بازیکنان اهدا کند و افزود: بازیکنانی مثل ژاوی و اینیستا ممکن است برنده شوند. ناراحت کننده است که چنین بازیکنانی توپ طلا را در کارنامه افتخاراتشان ندارند.

دنی آلوس با احترام به شکست مقابل سلتیک خاطرنشان کرد: شیوه بازی ما همان چیزی است که دنیای فوتبال عاشقش شده است. بارسا و فوتبال یک‌جا جمع شده‌اند و یکی هستند. وقتی پیروز نمی‌شویم، احتیاجی به اجرای برنامه دوم نداریم. ما باید برنامه اول خودمان را تقویت کنیم نه اینکه یک برنامه دوم داشته باشیم؛ زیرا این فلسفه فوتبال ما است. اگر این برنامه قبلا جواب داده نیازی به تغییر آن نیست.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ