پست ۴۰۰ کیلوولت کنگان ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
تاريخ ارسال خبر : 17 نوامبر 2012 | ساعت 13:35 | کد خبر: 21979 | sv28 | چاپ این مطلب

فرماندار کنگان گفت: پست ۴۰۰ کیلوولت کنگان به عنوان بزرگ‌ترین پست برق جنوب استان بوشهر ۹۵درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

تیمور یزدان‌شناس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار”عسلویه نیوز”  اظهار داشت: دولت نهم و دهم خدمات بسیار ارزشمند و مهمی به مردم به ویژه در مناطق دورافتاده و محروم ارائه کرده و در توسعه زیرساخت‌های اساسی اهتمام جدی داشته است.

این مسئول افزود: ارائه خدمات بی‌منت به مردم و جلب رضایت خاطر این عزیزان از اولویت‌های مسئولان در دولت کنونی است و امیدوار هستیم در این راستا شاهد موفقیت بیشتری باشیم.

فرماندار کنگان خاطر نشان کرد: هم‌اکنون بیش از ۲۰۰ پروژه مهم و زیرساختی در سرتاسر شهرستان کنگان در دست اجراست که تکمیل و راه‌اندازی این طرح‌ها گامی در توسعه همه جانبه شهرستان است.

یزدان‌شناس تصریح کرد: در حوزه بهداشتی و درمانی و ورزشی و آموزشی اقدامات ارزنده‌ای در دست اجراست که چهره شهرستان کنگان را متحول می‌کند.

وی اضافه کرد: در حوزه برق‌رسانی و آبرسانی و همچنین گازرسانی به شهرها و روستاهای مختلف در این شهرستان نیز اقدامات ارزشمندی انجام گرفته و شاهد تکمیل بسیاری از طرح‌های بزرگ شهرستان هستیم.

فرماندار کنگان از پیشرفت ۹۵ درصدی بزرگ‌ترین پست برق جنوب استان بوشهر خبر داد و افزود: ایستگاه برق ۴۰۰ کیلوولت کنگان با بیش از ۳۵ میلیارد تومان اعتبار در دست اجراست و این ایستگاه تاکنون بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

یزدانشناس گفت: ایستگاه ۴۰۰ کیلوولت بنک از تابستان آینده برق شهرستان و حتی اطراف را به خوبی تامین خواهد کرد.

این مسئول بیان داشت: بر اساس بررسی انجام گرفته از بردخون شهرستان دیر در آن سمت تا آخرین نقطه شهرستان کنگان در بخش عسلویه تحت پوشش این پست قرار خواهد گرفت.

فرماندار کنگان یادآور شد: پس از اتمام این پروژه بزرگ، سنگین و بسیار مؤثر در منطقه مشکل افت ولتاژ و تامین برق شهرستان‌های کنگان و دیر حل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: با راه‌اندازی ایستگاه ۴۰۰ کیلوولت برق واقع در شهر بنک، شهرستان کنگان و قسمتی از شهرستان دیر حداقل تا یک دهه دیگر مشکل برق نخواهد داشت که این نیز از خدمات ارزنده دولت دهم و به طور کل نظام جمهوری اسلامی در منطقه محسوب می‌شود.

یزدان‌شناس در پایان اذعان داشت: از تمام توان و پتانسیل موجود برای رفع مشکلات موجود بر سر راه این طرح بهره می‌بریم و به ویژه در رفع مشکل معارضان طرح از همه امکانات و ظرفیت موجود بهره می‌بریم.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ