مایلی کهن: بقا در لیگ برتر سخت است
تاريخ ارسال خبر : 18 نوامبر 2012 | ساعت 11:43 | کد خبر: 22037 | sv19 | چاپ این مطلب

 سرمربی تیم فوتبال گهر درود اظهار داشت: تیم گهر درود در شرایط سختی قرار دارد اما با گذشت زمان و تکمیل ورزشگاه لرستان بطور حتم این تیم در شرایط مناسب تری قرار می گیرد.http://www3.varzesh3.com/admin/asp/Picture/00941953.jpg
 
  محمد مایلی کهن در گفتگویی اظهار داشت: تیم گهر درود در مقابل آلومینیوم هرمزگان  بازی قابل قبول و بسیار نزدیک را به نمایش گذاشته است و از شاگردان تیم خود رضایت دارم اما شرایط و فرصت مناسب برای پیروزی مقابل آلومینیوم را داشتیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی ادامه داد: تیم آلومینیوم  هرمزگان همانند تیم گهر از بازیکنان جوان و با انگیزه تشکیل شده است و در کل بازی پایاپا و یکسانی را از دو تیم شاهد بودیم و تنها عامل موفقیت آلومینیوم استفاده ی مناسب آنها از موقعیت های گل خود بود.

مایلی کهن تصریح کرد: تیم گهر در مقابل آلومینیوم  به نسبت دیدار گذشته عملکرد مناسب و فنی تری را ارائه داد اما در موقعیت های خود ناکام بودیم.

مایلی کهن تصریح کرد: رقابت های لیگ برتر و مصاف با حریفان فعال برتری بسیار سخت می باشد و با توجه به شرایط تیم گهر بقا در این رقابت ها بسیار مشکل است با این وجود به عنوان  سرمربی تیم تمام تلاش خود را برای حضور و بقاء نماینده لرستان در این رقابت ها به کار می گیریم.

سرمربی گهر درود افزود: علاوه بر مشکلات تیمی متاسفانه با وجود گذشت ۱۵هفته  از رقابت های لیگ برتر همچنان برای تمرین در زمین ورزشگاه لرستان با مشکل مواجه هستیم.

مایلی کهن خاطر نشان کرد: در نیم فصل دوم با رفع ضعف های تیم در خطوط های مهم و تکمیل  ورزشگاه لرستان امیدواریم تیم گهر درود در دیدارهای آینده ی خود نتایج بهتری را کسب کند.

سرمربی گهر درود افزود: تیم گهر درود و بازیکنان این تیم نیاز به آرامش و اعتماد به نفس  دارند بازیکنان تیم باید به خود باوری برسند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ