من هم دخترم را در سانحه تصادف از دست دادم
تاريخ ارسال خبر : 20 نوامبر 2012 | ساعت 15:39 | کد خبر: 22079 | sv70 | چاپ این مطلب

سردار یعقوب سلیمانی از عملکرد صدا و سیما در جریان حادثه تصادف دانش آموزان بروجنی انتقاد کرد.

به گزارشوبگردی به نقل از خبر آنلاین، دبیر قرارگاه راهیان نور ضمن حضور در کافه خبر با بیان اینکه اردوی راهیان نور کاملا داوطلبانه است و اجباری در کار نیست، گفت: متاسفانه در جریان تصادف دانش آموزان بروجنی که منجر به کشته شدن بیست و شش نفر شد، صدا و سیما بسیار بد عمل نمود و در واقع مساله را شور کرد. صدا و سیما در همان زمان با دختر خانمی مصاحبه کرد که تصریح داشت که اتوبوس از همان ابتدا – یعنی بروجن- دچار نقص فنی بوده، اما با این وجود اتوبوس حرکت کرده است. همین مساله منجر به اعتراض گسترده مردم و مسئولان شد. در حالی که تقصیری متوجه ستاد راهیان نور نبود.
رئیس اردوی بسیج مستضعفین با بیان اینکه من نیز دختر خود را در سانحه تصادف از دست داده ام، اظهار داشت: من به خوبی احساس خانواده هایی که فرزند خود را از دست داده اند، درک می کنم. اما واقعیت این است که ما همواره بر داوطلبانه بودن و داشتن رضایت نامه از والدین تاکید کرده ایم و تاکنون سابقه نداشته است که دانش آموزی به دلیل عدم حضور در کاروان راهیان نور، دچار مشکل شده و نمره او کم شود.
سلیمانی با انتقاد از هجمه گسترده به ستاد راهیان نور، گفت: شما نمی توانید به صرف یک اتفاق ناگوار که همه را متاثر کرد، ستاد راهیان نور را تعطیل کنید. کما اینکه هر ساله هزاران نفر در دریا غرق می شوند، اما شما نمی توانید به مردم توصیه کنید که به شمال نروند! کما اینکه اگر این توصیه را هم بکنید، کسی به آن توجه نمی کند.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ