برای دردهای مردم منطقه عسلویه آیا مرهمی هست؟!!+عکس
تاريخ ارسال خبر : 25 نوامبر 2012 | ساعت 18:48 | کد خبر: 22179 | sv117 | چاپ این مطلب

“عسلویه نیوز” اینجا عسلویه است  مرکز تولید وتوزیع گاز جمهوری اسلامی ایران ، افتخاری برای سخت کوشان عرصه گاز و نفت و برای تمامی کشور عدالت محور ایران ، گاز عسلویهم سیرهای سخت کوهستانی  ، دشت های زبرجدی ونخلستانهای زمردین راطی می کند تا وارد خانه های شمالی و جنوبی کشور شود ،، اما درچند کیلومتری این فازها مردم بومی گاز ندارند!!!!

به گزارش “عسلویه نیوز” به نقل از نایبند خبرحاکی از آنست که ۱۹ روستاهای منطقه ی عسلویه (محدوده منطقه ویژه) گاز ندارند در حالی که گاز عسلویه به سراسر کشور توزیع می شود. روستاهای دهنو ، کلات ، بزباز ، اخند ، عسکری ، خیارو ، بستانو ، چاه مبارک ، مروع ، سواحل ، سهمو جنوبی ، سهمو شمالی ، بندو و زبار ، خره ، کنارخیمه ، صفیه ، بساتین و روستای حاله از داشتن نعمت گاز محرومند.

حدود چند ماه است که این روستاها مشکل حاد نداشتن گاز دغدغه همه شده است باید از گاز عسلویه در پارسیان جویا شوند !! امری بسیار عجیب .!! تنها جایی که در منطقه عسلویه گاز پیدا نمی شود آشپزخانه ها است و کدبانوها از این امربسیار ناراحت و برای آنها مشکل شده است ،

از آمدن شرکت ها نماینده ها قول گاز رسانی به منازل بومی منطقه به صورت مجانی داده اند ولی تا حالا هم در روستاهای منطقه عسلویه گازی با پول پیدا نمی شود تا چه برسد به صورت مجانی !!!

مسئولین محترم استان ، شهرستان و بخش عسلویه آیا این انصاف است آسمان و خون مردم اینجا پرگاز است ولی سیلندرها خالی!!!

آیا کسی هست جویای حال ما باشد !!! چه کسی !! آدرس ما عسلویه محدوده منطقه ویژه پارس جنوبی !!!


نظرات کاربران 

یک پاسخ به "برای دردهای مردم منطقه عسلویه آیا مرهمی هست؟!!+عکس"

  1. نایبند گفت:

    با تشکر از انعکاس این خبر

ارسال یک پاسخ