- Assalouyeh News – پایگاه خبری شهرستان عسلویه - http://assalouyehnews.com -

باشگاه راه‌‌آهن و نشست خبری روز گذشته دایی

مدیر روابط عمومی باشگاه راه‌آهن درباره اتفاقات رخ داده در نشست خبری روز گذشته علی دایی توضیحاتی ارائه کرد.


    حسین قدوسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اتفاقاتی که روز گذشته در جریان نشست خبری دایی بعد از بازی با استقلال رخ داد، اظهار داشت: همه خبرنگاران حاضر در نشست شاهد بودند خبرنگاری که با دایی به بحث پرداخت چه مسائلی را مطرح کرد و چگونه باعث شد سرمربی راه آهن از کوره در برود.

وی افزود: در این نشست مهم، که خبرنگاران زیادی شرکت‌ کرده  بودند چهار پنج سوال پرسیده شد که چهار تا متعلق به او بود و اجازه نداد کسی سوال بپرسد و پشت سر هم سوالات خود را می پرسید و سوالات پرسیده شده هم عجیب بود. از جمله اینکه شما لب خط می ایستید و با دستیاران مشورت نمی کنید یا به این خاطر مساوی می کنید که دنبال برد هستید درحالی که راه آهن اوایل نیمه دوم گل مساوی را خورد ولی سوال را طوری پرسید که انگار در دقایق پایانی گل خورده است. دایی با وجودی که تعجب می کرد به همه سوالات پاسخ می داد تا اینکه او حرف هایی زد که دایی مجبور به واکنش شد.

قدوسی تصریح کرد: باید سازمان لیگ و وزارت ورزش این مسائل را بررسی کنند. محیط نشست خبری به گونه ای باشد هر خبرنگار یک سوال بپرسد و چنین افرادی با سوال ها و رفتارهای خود باعث زیر سوال بردن وجهه خبرنگاران نشوند. تعجب می کنم در شرایطی که خبرنگارانی از خبرگزاری های معتبر و سایر روزنامه های ورزشی حضور داشتند چگونه یک خبرنگار به سادگی یک نشست خبری را بهم می ریزد و سپس عنوان می کند ۱۲ سال است مربی است. حرف های او به دایی توهین آمیز بود و مسئولان روابط عمومی سازمان لیگ کارت او را گرفتند اما ما شکایتی نداشتیم و فقط خواستار بررسی موضوع شدیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه راه‌آهن گفت:‌ حرف های این خبرنگار به گونه ای بود که همه از این سؤال ها ناراحت شده بودند. ضمن اینکه از هر کسی سوال می پرسیدیم کسی او را نمی شناخت. در لیگی که حرفه ای هست نباید اجازه دهیم چنین اتفاقاتی رخ دهد و معتقدیم چنین رفتارهایی ارزش کاری و حرفه ای خبرنگاران را زیر سؤال می برد.