خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند
تاريخ ارسال خبر : 19 آوریل 2012 | ساعت 11:35 | کد خبر: 11269 | sv26 | چاپ این مطلب

مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی گفت: در صورت تأیید شورای عالی بیمه و تأمین اعتبار ،خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

خبرگزاری فارس: خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

محمد‌باقر هداوند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه این سازمان تا دی‌ماه سال گذشته بدهی خود را با تمامی مراکز درمانی طرف قرارداد‌ تسویه‌حساب کرده است ،اظهار داشت: سازمان خدمات درمانی هر دو ماه یکبار حساب خود را با مراکز طرف قرارداد از جمله بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها تسویه می‌کند.

وی تصریح کرد: سازمان خدمات درمانی برای تسویه حساب با مراکز درمانی هیچ محدودیتی در خصوص تأمین اطلاعات ندارد و حساب‌های مراکز طرف قرارداد به موقع تسویه می‌شود.

هداوند در پاسخ به این پرسش که چرا خدمات دندانپزشکی تحت پوشش بیمه‌‌ها قرار نمی‌گیرد، افزود: در صورتی که این خدمات در شورای عالی بیمه به تصویب برسد و تأمین اعتبار شود خدمات دندانپزشکی  تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی ادامه داد: پوشش هر گونه خدمات تخصصی نیازمند به تصویب شورای عالی بیمه است به طوری که  تا به امروز جلسه‌ای در خصوص پوشش بیمه‌ای خدمات دندانپزشکی نبوده است و اگر این موضوع در شورای عالی مطرح شود در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: سازمان بیمه خدمات درمانی آمادگی دارد تا پایان سال تمام افراد فاقد بیمه را تحت پوشش بیمه ایرانیان قرار دهد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ