اطلاعیه شماره ۲ ستاد مردمی انتخاباتی آیت الله هاشمی رفسنجانی در بوشهر
تاريخ ارسال خبر : 6 می 2013 | ساعت 14:11 | کد خبر: 26141 | sv37 | چاپ این مطلب

به گزارش “عسلویه نیوز” ستاد انتخاباتی هاشمی رفسنجانی در استان بوشهر دومین اطلاعیه خود را منتشر نمود. متن این اطلاعیه به شرح ذیر می باشد.

اطلاعیه شماره ۲

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف ، متدین و متمدن استان بوشهر

تاریخ چند هزار ساله و پر فراز و فرود قوم آریایی در فلات ایرانزمین مشحون از تلخی و شیرینی هاست .

بر همگان روشن است که تلخی زائیده ی غفلت و شیرینی فرزند هوشیاریست. آنچه غیر قابل انکارو کتمان است ، تفوق اعجاب انگیز هوشیاری ایرانیان بر غفلت آنان است ، اگر غیر از این بود، هزاره ها ، زیستنِ یک قوم در مکان و جغرافیایی معین را ممکن نمی ساخت.

مردم استان بوشهر ، نسل امروزین ما وامدار نسل های پیشین و امانتدار نسل های آینده در این فلات چهار فصل ، زیبا و کهنسال است . اخلاق امانتداری ، حکم به حفظ و حراست همه جانبه و تمام عیار از این مظهر تدین ، فرهنگ و تمدن می نماید . و این مهم ، جز به رهیدن از طلسم غفلت و گام نهادن استوار و خردمندانه به روشنای هوشیاری میسر نخواهد بود. پس فصل ، فصل هشیاری و امید به فردایی بهتر است.

چشم ها را باید شست / جور دیگر باید دید

استقبال گسترده ی شما مردم اصیل و متدین ، از خبر تشکیل ستاد مردمی ، ما را جهت تداوم این راه دشوار اما روشن ، استوار و مصمم تر نمود.

به همین مناسبت ، وبسایت اطلاع رسانی ستاد مردمی انتخابات ، با نام ( امید فردا) به زودی راه اندازی خواهد شد ، تا بتوانیم لحظه به لحظه شما عزیزان را در جریان اخبار و اطلاعات انتخابات ۹۲ قرار دهیم .

البته بنا به تصمیم شورای مرکزی ستاد مردمی ، تا پیش از شروع بکار سایت پیش گفته ، وبلاگی به همین نام به آدرس :

 http://www.hashemirafsanjani92.blogfa.com 

راه اندازی شده است که هم استانیهای گرامی می توانند اخبار ستاد مردمی و انتخابات را فعلا از طریق همین وبلاگ دریافت نمایند.

باشد تا با همت شما و یاری خداوند علیم برگ زرینی دیگر بر دفتر سراسر افتخار استان خویش بیفزاییم .

 

 ستاد مردمی انتخاباتی

آیت الله هاشمی رفسنجانی در استان بوشهر


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ