محمد خاتمی: نباید اسامی را لو می‌دادیم!
تاريخ ارسال خبر : 9 می 2012 | ساعت 13:19 | کد خبر: 12442 | sv6 | چاپ این مطلب

سید محمد خاتمی در جلسه‌ای با حضور مشاوران خود به اشاره به مطرح شدن اسامی‌ای همچون عارف و خرازی به عنوان گزینه اصلاح طلبان برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفته است: به نظرمن لو دادن اسامی در این زمینه چندان خوب نیست. برخی گزینه‌هایی هم که مطرح می‌شود گمانه زنی رسانه هاست. با طرح اسامی این‌ها سوخت می‌خورند و به آن‌ها حمله می‌شود.

وی با بیان اینکه تصمیم گیری در خصوص کاندیدا‌ها در حوزه تصمیم گیری شخصی وی نیست گفته است، البته من موافق هستم که تا خردادماه تکلیف گزینه‌های خود را روشن کنیم.

خاتمی در این زمینه به رایزنی‌های خود با سید حسن خمینی و هاشمی رفسنجانی اشاره کرده و بر ضرورت داشتن کاندیدای سایه تاکید کرده است.

گفتنی است همچنین خاتمی در این جلسه بر ضروت قوام دادن مانیفست اصلاح طلبان در سال ۹۱ تاکید کرده است.

وی با بیان اینکه اصلاح طلبان باید مانیفست سال ۹۱ خود را قوام دهند، گفته است: هر کس در حد و اندازه و توان خود باید در این زمینه فعال شود.

وی با طرح ۳ محور خواستار فعالیت اصلاح طلبان شده و بر طرح و بیان آن در جامعه تاکید کرده است.

خاتمی در این زمینه تصریح کرده است: باید تاکید کرد که اصلاح طلبان داخل نظام بوده و دلسوز آن هستند. نظام هم باید این مساله را بپذیرد. اگر نظام به این نقطه برسد نحوه رفتارش با ما قطعا تغییر پیدا خواهد کرد.

وی درادامه تاکید بر محوربودن قانون اساسی را متذکر شده وآن را محور دیگری برای فعالیت اصلاح طلبان در این زمینه عنوان کرده است.

رئیس دولت اصلاحات سومین محور مورد تاکید خود را بحث زندانیان سیاسی عنوان کرده و گفته است باید بر آزادی آنان و رفع حصر‌ها و آزادی بیان و تجمع تاکید کرد.


نظرات کاربران 

ارسال یک پاسخ