خدمت به مردم باید سرلوحه کار مسئولین باشد
تاريخ ارسال خبر : 10 می 2013 | ساعت 17:46 | کد خبر: 26216 | sv34 | چاپ این مطلب

جانشین فرمانده سپاه شهرستان عسلویه گفت: تلاش برای خدمات‌رسانی به مردم باید سرلوحه کار مسئولان باشد و همه باید در این مسیر اهتمام ورزند.بسیج1

به گزارش” عسلویه نیوز” محمد اسلامی‌نژاد شامگاه پنج‌شنبه در جمع بسیجیان و فرهنگیان در سالن جلسات آموزش و پرورش عسلویه اظهار داشت: ایران اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد و روز به روز شاهد موفقیت بیشتر این نظام هستیم.

وی افزود: تلاش برای خدمات‌رسانی به مردم باید سرلوحه کار مسئولان باشد و همه باید در این مسیر اهتمام ورزند.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان عسلویه به انتخابات خردادماه اشاره کرد و یادآور شد: انتخابات نماد حماسه سیاسی است و باید در برگزاری انتخاباتی باشکوه همت کنیم.

اسلامی‌نژاد تصریح کرد: بسیجیان همیشه در صحنه بوده و از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند و این را از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت کرده‌اند.

وی در ادامه به نقش حلقه‌های شجره طیبه صالحین در انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: دشمنان در حال حاضر از تمام جوانب به اعتقادات و اندیشه‌های اسلامی هجوم آورده‌‌اند و ما باید با پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب و با در صحنه بودن جلوی این دسیسه‌ها را بگیریم.

جانشین فرمانده سپاه شهرستان عسلویه افزود: امسال توسط مقام معظم رهبری به نام سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام‌گذاری شده است و همه باید برای تحقق منویات مقام معظم رهبری اهتمام بورزیم.

اسلامی‌نژاد با اشاره به نقش بسیج در خلق حماسه سیاسی خاطرنشان کرد: بسیجیان همواره در ولایت‌مداری پیشتاز بوده و هستند و همواره برای تحقق آرمان‌های نظام و انقلاب پیشگام بوده‌اند.

وی افزود: البته بسیج و سپاه هیچ‌‌گاه در انتخابات دخالت نداشته و نمی‌کند و وظیفه آنها تبیین و روشنگری است.


نظرات کاربران 

یک پاسخ به "خدمت به مردم باید سرلوحه کار مسئولین باشد"

  1. مهدی از خورموج گفت:

    سخنان جانشین محترم سپاه عسلویه حکایت از دلسوزی و توان کاری ایشان دارد گرچه ایشان کم می گویند ولی حق مطلب را ادا می کنند سخنی که از دل برآید بر دل می نشیند .

ارسال یک پاسخ